E-Motorsport
29.03.2021

Tiks noskaidrots Latvijas pārstāvis FIA Motorsport games Digital disciplīnā

Sim Racing3

Latvijas Automobiļu federācija(LAF) sadarbībā ar Lietuvas Automobiļu sporta federāciju(LASF), Baltijas autošosejas čempionāta (BaTCC) rīkotājiem un digitālo autosacīkšu platformu “World Sim Series” organizēs digitālo autošosejas čempionātu, lai noskaidrotu Latvijas komandas pārstāvi “Digital” disciplīnā rudenī gaidāmajā “FIA Motorsport games” jeb autosporta Olimpiskajās spēlēs, kas norisināsies Francijā.

Sim Racing

Digitālo autosacīkšu čempionāts būs atvērts tikai Latvijas un Lietuvas pilsoņiem. Atbilstoši “FIA Motorspot Games” noteikumiem, piedalīties sportisti vismaz no 16 gadu vecuma, ieskaitot arī sportistus, kuriem ir bijusi autosporta licence. Aicināts piedalīties ir ikviens. Labākais sportists no Latvijas balvā iegūs pilnībā apmaksātu dalības maksu, ceļošanas un uzturēšanās izmaksas “FIA Motorsport Games sacensībās. Kā arī pirmo reizi Baltijas valstu motoru sporta vēsturē, čempionāta uzvarētājs būs oficiālais LAF un LASF digitālās autošosejas kausa ieguvējs.

Sim Racing3

Sacensības norisināsies “World Sim Series” platformā ar pieciem sacīkšu posmiem digitālajās trasēs viscaur pasaulē. Izmantotās automašīnas mainīsies no posma uz posmu, kas būs papildu grūtība dalībniekiem, bet kas ļaus atrast vislabāko pilotu, jo skaidri izkristalizēsies gan braukšanas prasmes, gan ātra pielāgošanās situācijām, kas būs svarīgi arī lielajās sacensībās Francijā. Organizatori ir pārliecināti, ka izdosies gan Latvijai, gan Lietuvai atrast visatbilstošāko kandidātu, kas godam pārstāvēs valsti “FIA Motorsport Games” un, iespējams, arī turpinās karjeru kādā motoru sporta disciplīnā īstās sacīkšu trasēs.

Reģistrācija ir atvērta mājaslapā worldsimseries.com. Pirmais sacensību posms ir paredzēts 8. aprīlī, turpinoties katru otro ceturtdienu. Pēc četriem posmiem tiks noteikti seši labākie Latvijas sportisti, kas cīņu turpinās Lielajā finālā, kas norisināsies klātienē “E-Race” sacīkšu simulatoru telpās.

Ceļš uz lielo motoru sporta skatuvi sākas tagad!

Sim Racing2

Informāciju sagatavoja:

Jānis Straupe

Tel.: +371 29667658