Šosejas komisija
07.02.2024

Štolcermanis šonedēļ startēs spēcīgajā “Formula 4 UAE” čempionātā

Ts F4uae 2

Jau šajā nedēļas nogalē Tomass Štolcermanis debitēs “Formula 4 UAE” čempionātā, piedaloties sacensību seriāla 4. posmā “Yas Marina” trasē. Latviešu autosportists startēs spēcīgās “Prema Racing” komandas sastāvā, ar kuru Štolcermanis veiksmīgi debitēja pie F4 stūres Malaizijā. Pirmais brauciens tiks aizvadīts sestdienas vakarā, savukārt otrais un trešais brauciens norisināsies svētdienas rītā. Sacensības būs iespējams vērot tiešraidē gan Youtube, gan Motorsport.TV platformās.

Ts5

Konkurence “F4 UAE” posmā solās būt liela, jo uz starta katrā no līdz šim aizvadītajiem posmiem stājušies vairāk nekā 30 piloti. Spēcīgo un līdzvērtīgo braucēju līmeni raksturo arī tas, ka pirmo trīs posmu ietvaros uz pjedestāla kāpuši deviņi dažādi piloti. Starp tiem ir arī divi piloti (Kīns Nakamura-Berta un Džeks Bītons), ar kuriem Štolcermanis sacentās jau “F4 South East Asia” posmā Malaizijā. Ņemot vērā, ka latviešu braucējs spēja ar viņiem konkurēt kā līdzīgs ar līdzīgu un atsevišķos braucienos arī apbraukt, tad ir pamatotas cerības uz lieliskiem sasniegumiem arī “F4 UAE” posmā. Jāatzīmē, ka Štolcermanis startēs arī seriāla 5. posmā, kas jau nākamnedēļ norisināsies “Dubai Autodrome” trasē.

Atgādināsim, ka Štolcermanis pēdējo gadu laikā jau divas reizes piedalījies “Ferrari Driver Academy” nometnēs, uz kurām leģendārais itāļu ražotājs aicina tikai pasaules spožākos kartinga un formulu talantus. Līdz ar šo saikni izdevās arī novembrī tikt pie iespējas startēt “Prema Racing” komandā “F4 South East Asia” posmā Malaizijā, kurā Tomass sevi veiksmīgi parādīja, trešajā braucienā izcīnot trešo vietu.

Šonedēļ Abū Dabī notiekošās sacensības būs iespējams vērot tiešraidē “F4 UAE” Youtube kanālā un Motorsport.TV platformā. Novēlām Tomasam Štolcermanim veiksmīgus startus un augstus rezultātus!

F4 UAE 4. posma sacensību programma:
1. brauciens – 10. februāris, 17:35
2. brauciens – 11. februāris, 7:50
3. brauciens – 11. februāris, 12:00

 

Foto: F4 South East Asia

Informāciju sagatavoja: Artūrs Virbulis, LAF preses sekretārs