LAF
02.02.2023

Nedēļas nogalē ziemas apstākļos norisināsies trīs dažādas sacensības

2023 W5 At

Ziema Latvijā atkal uzņēmusi apgriezienus. Latvijas reģionos esošais sals un sniegs šajā nedēļas nogalē ļaus notikt trīs dažādām sacensībām Aizkrauklē, Gaiziņā un Madonā.

2023 W5 Folkreiss

Lielākais pasākums norisināsies Gaiziņā, kur AUTO TRAKS 2023 pulcēs 250 dalībniekus un vairākus tūkstošus skatītāju. Lielu popularitāti ieguvušo sacensību galvenais uzdevums ir vienkāršs, bet tajā pašā laika sarežģīts – pēc iespējas īsākā laika posmā pieveikt Latvijas lielāko kalnu jeb uzbraukt Gaiziņā. Plašāka informācija – gaizins.lv/ziema/pasakumi-ziema.

Pēc vairāku posmu pārcelšanas un atcelšanas sestdien beidzot startēs Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa sezona. Pie Aizkraukles esošajā Daugavas senlejas trasē uz starta izies vairāk nekā 50 dalībnieki, kuru starpā būs arī Ropažu vidusskolas jaunieši ar pašu rokām uzbūvēto VW Jetta. Plašāka informācija – autocross.lv.

2023 W5 Vzk

Svētdien dzinēju rūkoņa turpināsies Madonas novada Raibenēs, kur tiks aizvadīts Vidzemes Ziemas autosprinta kausa trešais posms. Jau trešdien tika sasniegta maksimālā 150 dalībnieku robeža, kas nozīmē, ka paredzamas spraigas cīņas visās seriāla klasēs. Plašāka informācija – facebook.com/vidzemeskauss.

Aicinām gan dalībniekus, gan skatītājus izbaudīt ziemas auto priekus drošā vidē. Tiekamies trasēs!