Šosejas komisija
30.06.2022

Latvijas autošosejas komanda ‘LV RACING’ iegādājusies pasaulē modernāko TCR klases automašīnu

Audi 1

Latvijā straujāk augošā autošosejas komanda ‘LV Racing’ iegādājusies pasaulē modernāko sporta automašīnu ‘Audi RS3 LMS TCR GEN2’, kura paredzēta dalībai čempionātos salonautomašīnām TCR klasē. 

Audi 1

Ar šādu automašīnu, pasaules čempionātā 2022. gada sezonā, piedalās tikai Audi Sport rūpnīcas piloti. Kopumā, uz šo brīdi, ir saražotas 26 šādas automašīnas, to skaits ir limitēts. Nākamo trīs gadu laikā to skaits nepārsniegts 100 automašīnas visā pasaulē.

‘LV Racing’ komandas pilots, pieredzējušais autošosejas braucējs, Ivars Vallers ar šo automašīnu startēs divos atlikušajos šīs sezonas Baltijas autošosejas čempionāta posmos – TCR Sprint sacensībās, kā arī, kopā ar Baltijas autošosejas čempionu Valteru Zviedri, piedalīsies BEC 6H izturības sacensībās Pērnavā.

Sezonas noslēgumā ātrākais Latvijas autošosejas pilots ar šo automašīnu startēs FIA Motorsporta spēlēs, kas norisināsies Francijā. 

Komanda piedāvā unikālu iespēju būt pirmajiem, kuri klātienē redzēs augstās klases sporta automašīnu. 4. jūlijā, plkst. 12:00, Rīgas Motormuzejā tiks prezentēts ‘Audi RS3 LMS TCR GEN2’ un atklāts tās unikālais dizains, kas ticis radīts, lai iekļautos komandas kopējā tēlā. Aicinām mediju pārstāvjus pievienoties, paziņojot par savu ierašanos, rakstot uz e-pastu zane.lielkaja@gmail.com vai zvanot pa tālruni 26612249. 

Informācijai par komandas plāniem un dalību sacensībās iespējams sekot līdzi sociālo tīklu profilos Facebook.com/ @LVRACING un Instagram.com / @lv_racing_ .

Informāciju sagatavoja:
Zane Lielkāja, LV Racing komandas pārstāve 
E-pasts: zane.lielkaja@gmail.com
Tel. Nr.: +371 26612249