LAF
03.02.2021

Latvijas Automobiļu federācija izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskajās motoru sporta spēlēs

Fia Motorsport Games 2021

Šī gada nogalē, no 29. oktobra līdz 31. oktobrim, Pola Rikāra trasē, Francijā, kas atrodas netālu no Marseļaspilsētas, otro reizi norisināsies FIA (Starptautiskās Automobiļu federācijas) rīkotās “Motorsport Games”, kurās šajā gadā tiks apvienotas jau 18 autosporta disciplīnas. Spēlēs iespējams piedalīties ikvienai valstij – piesakot labākos pretendentus katrā no piedāvātajām disciplīnām. 

Fia Motorsport Games 2021

FIA “Motorsport Games” ir radīts, kā multifunkcionāls autosporta notikums, kurā uz starta stājas dažādu disciplīnu pārstāvji. 2019. gadā projekts tika uzsākts ar sešām disciplīnām, bet 2021. gadā tām pievienosies vēl 12. Papildinājumu pieplūdums sacensībās ienesīs ievērojamu dažādību – 18 autosporta disciplīnas: GT sprinta stafete, GT sprints, Autošoseja jeb Touring car, Autošosejas izturības brauciens, Formula F4, Sprints kartingiem (juniori), Sprints kartingiem (seniori), Kartingu izturības brauciens, Kartingu slaloms, Auto slaloms, Drifts, Rally 2, Rally 4, Vēsturiskais rallijs, Vēsturiskais regularitātes rallijs, Kroskarti (juniori), Kroskarti (seniori), Digitālais autosports.

Valters Zviedris

Sportisti sacentīsies nevis primāri par sevi vai pārstāvēto komandu, bet gan par punktiem par labu savai valstij. No valsts, katrā disciplīnā, dalību pieteikt iespējams tikai vienam sportistam – to izvērtē katras dalībvalsts federācija un pēc savām iespējām piesaka pārstāvju tik disciplīnās, cik federācija nolemj par vajadzīgu vai iespējamu. Katrā no disciplīnām norisināsies sacensība un sportisti cīnīsies par zelta, sudraba un bronzas medaļām, un katra disciplīna sniegs ieguldījumu kopējā medaļu tabulā, lai noteiktu uzvarētāju valsti.

Emilija Bertane

LAF aicina visus interesentus iesūtīt savu CV, kurā norādīta vēlamā disciplīna un 2019/2020. gada sportiskie sasniegumi autosportā, kā arī motivācijas vēstuli, kurā sportists norāda, kāpēc tieši viņš ir piemērotākais kandidāts konkrētajai disciplīnai. CV un motivācijas vēstuli pretendenti sūta uz e-pastu linda.medne@laf.lv – adresētu LAF ģenerālsekretārei Lindai Mednei. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LAF ģenerālsekretāri, izmantojot iepriekš minēto e-pastu vai sazinoties telefoniski +371 29122228.

Edmunds Berzins

Gadījumā, ja kādai no disciplīnām pieteiksies vairāki kandidāti, LAF kopā ar LAF sporta komisiju pārstāvjiem izvērtēs kandidātu piemērotību un lems par labākā kandidāta apstiprināšanu dalībai FIA Motoru sporta spēlēs.

Nikolass Bertans

LAF (Latvijas Automobiļu federācija) šīm spēlēm 2019. gadā pieteica sportistus četrās no sešām iespējamām autosporta disciplīnām: Autošoseja jeb Touring Car – autosporta pilotu Valteru Zviedri; Drifts – latviešu drifta braucēju – Edmundu Bērziņu; Kartingu slaloms – Latvijas drifta talantu Nikolasu Bertānu un viņa vecāko māsu Emīliju Bertāni; Digitālais autosports – talantīgo Krišu Jaunzemi. 

Latvijas Komanda 2019

Seko līdzi aktuālajai informācijai LAF mājaslapā laf.lv un sociālajos medijos facebook.com un instagram.com

Kriss Jaunzemis

Papildus informācija:

Zane Lielkāja / LAF Prese; Sabiedriskās attiecības
Tālr.: +371 26612249
E-pasts: zane.lielkaja@laf.lvprese@laf.lv