LAF
17.02.2021

LAF nosaka pieteikšanās termiņu FIA Motorsport Games

Fia Motorsport Games 2021

Šī gada nogalē, no 29. oktobra līdz 31. oktobrim, Pola Rikāra trasē, Francijā, kas atrodas netālu no Marseļaspilsētas, otro reizi norisināsies FIA (Starptautiskās Automobiļu federācijas) rīkotās “Motorsport Games”, kurās šajā gadā tiks apvienotas jau 18 autosporta disciplīnas. Spēlēs iespējams piedalīties ikvienai valstij – piesakot labākos pretendentus katrā no piedāvātajām disciplīnām. 

Fia Motorsport Games 2021

LAF noteicis termiņu, līdz kuram interesenti var iesūtīt savus pieteikumus – šī gada 1. jūnijs.

LAF aicina visus interesentus iesūtīt savu CV, kurā norādīta vēlamā disciplīna un 2019/2020. gada sportiskie sasniegumi autosportā, kā arī motivācijas vēstuli, kurā sportists norāda, kāpēc tieši viņš ir piemērotākais kandidāts konkrētajai disciplīnai. CV un motivācijas vēstuli pretendenti sūta uz e-pastu linda.medne@laf.lv – adresētu LAF ģenerālsekretārei Lindai Mednei. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LAF ģenerālsekretāri, izmantojot iepriekš minēto e-pastu vai sazinoties telefoniski +371 29122228. 

Gadījumā, ja kādai no disciplīnām pieteiksies vairāki kandidāti, LAF kopā ar LAF sporta komisiju pārstāvjiem izvērtēs kandidātu piemērotību un lems par labākā kandidāta apstiprināšanu dalībai FIA Motoru sporta spēlēs.