LAF
21.04.2023

LAF jauns podkāsts par autosporta aizkulisēm – AUTOSPORTA ARĒNA

Laf Slider 2 2

Latvijas Automobiļu federācija izveidojusi savu podkāstu “AUTOSPORTA ARĒNA”, kas reizi nedēļā pievēršas Latvijas autosporta aktualitātēm un kopā ar dažādiem viesiem atklāj aizraujošas aizkulises no sportistu un organizatoru puses. Raidījumu vada LAF preses sekretārs Artūrs Virbulis, kuram katru nedēļu pievienojas trīs viesi – autosportisti, organizatori un komandu pārstāvji.

Kopbilde

Pirmā raidījuma tēma bija LAF Standarta Automobiļu komisijas disciplīnas autosprints un minirallijs, par kuru diskutēja komisijas vadītājs un organizators Eduards Kalve, kā arī šajās disciplīnās startējošie Juris Atraskevičs un Arnis Blūmfelds. To iespējams noklausīties un noskatīties šeit:

Otrajā raidījumā tika atklāts trofi reids jeb bezceļu burvība, par kuru sarunājās komisijas vadītājs Krišjānis Vīdušs, sacensību organizators Valdis Madernieks un autosportists Rolands Puravs. To iespējams noklausīties un noskatīties šeit:

Trešajā raidījumā pievērsāmies autokrosa 2023. gada sezonai, par kuru pastāstīja autokrosa virzītājs Arnis Odiņš, kā arī autosportisti Ivo Gabrāns un Mikus Neško. To iespējams noklausīties un noskatīties šeit:

Podkāsts katru trešdienu 19:00 vērojams tiešraidē Best4Sport.TV kanālā, Best4Sport.TV un Latvijas Automobiļu federācijas Facebook kontos, kā arī LAF Youtube kontā. Nākamās dienas laikā podkāsta ieraksts pieejams Facebook, Youtube un Spotify platformās.