LAF
19.05.2023

Jaudīga nedēļas nogale priekšā ar latviešu autosportistu startiem 3 dažādās starptautiskās sacensībās

2023 W19 05 Zviedris

Jau šovakar tiks dots starts ļoti jaudīgai nedēļas nogalei, kurā latviešu autosportisti Mārtiņš Sesks, Valters Zviedris un Ivars Vallers izies uz starta trīs dažādos starptautiskos sacensību seriālos. Vienlaikus divi no viņiem pārstāvēs arī latviešu komandas – Sports Racing Technologies un LV Racing.

2023 W19 05 Sesks

Mārtiņš Sesks ar Renāru Franci jau šovakar Polijā uzsāks Eiropas rallija čempionāta 3. posmu, kas trīs dienu garumā vedīs pa ātrajiem Polijas grants ceļiem. Pirmajos divos posmos latviešu komandas Sports Racing Technologies apkalpotā ekipāža demonstrēja ievērojamu ātrumu, tādēļ paredzams, ka arī šajā nedēļas nogalē latviešu sportisti spēs cīnīties par augstākajām pozīcijām. Visa informācija par tiešraidi un starta laikiem atrodama www.fiaerc.com/erc/news/erc/2023/live-stream-schedule-orlen-79th-rally-poland/, tāpat sacensības tiešraidē varēs vērot TV3 Sport 2 kanālā, kā arī noslēdzošais ātrumposms svētdien būs skatāms TV6.

Trešo sezonas posmu šonedēļ aizvadīs vēl viens latviešu tandēms – LV Racing un Ivars Vallers – kas leģendārajā Austrijas Red Bull Ring trasē startēs spēcīgajā TCR Eastern Europe seriālā. 23 pilotu konkurencē, kuru starpā ir arī bijušie WTCR piloti, Vallera mērķis noteikti būs turpināt progresu un pacīnīties par pirmo desmitnieku. Abus sacensību braucienus, kas notiks sestdien (12:45) un svētdien (12:15), būs iespējams vērot tiešraidē tcr-series.tv/.

2023 W19 05 Vallers

Savās pirmās sacensības prestižajā Porsche Sprint Challenge NEZ seriālā ar jaunākās paaudzes Porsche 911 GT3 Cup spēkratu šonedēļ aizvadīs vadošais Latvijas autošosejas pilots Valters Zviedris. Somijas Alastaro trasē notiekošajā sezonas atklāšanā Zviedris spēkosies ar konkurentiem, kuriem jau ir vairāku gadu pieredze šajā čempionātā, tādēļ būs interesanti pavērot, kādu ātrumu latviešu pilots spēs parādīt savās debijas sacensībās pie Porsche stūres. Abus braucienus, kas notiks sestdien (17:15) un svētdien (12:30) būs iespējams vērot tiešraidē www.youtube.com/@Moottoriurheilutv/streams.

 

Foto: no sportistu personīgā arhīva

Informāciju sagatavoja: Artūrs Virbulis