Šosejas komisija
14.07.2023

Jau šo sestdien Biķerniekos ar plašu izklaides programmu tiks aizvadīts Rīgas Motormuzeja kauss

Abcrace

Jau šo sestdien, 15. jūlijā, Biķernieku trasē norisināsies Rīgas Motormuzeja kauss. Skatītājus visas dienas garumā priecēs plaša izklaides programma, kas aptvers aizraujošas cīņas trasē un dažādas aktivitātes visai ģimenei.

Dzintara Aplis

Rīgas Motormuzeja kauss tiks aizvadīts jau piekto gadu pēc kārtas un tajā šoreiz trasē cīņas aizvadīs ne vien “Dzintara Aplis”, “ABC Race” un vēsturisko formulu čempionāts, bet arī “MANO Superlaps” sacensību seriāls, kurā startē dalībnieki ar dažādām sportiskām ielas automašīnām. Jau pirmajā posmā aizraujošas cīņas trasē demonstrēja gan vadošie “Dzintara Apļa” VAZ dalībnieki, gan arī formulu piloti, tāpat izskatās, ka jaunu šīs sezonas dalībnieku rekordu uzstādīs “ABC Race” seriāls.

Pirmie treniņu un kvalifikācijas braucieni trasē tiks aizvadīti jau 9:15, savukārt pirmie ieskaites braucieni notiks no 11:55 līdz 14:50. Ar pilno dienaskārtību var iepazīties ŠEIT. Tiem sekos jau par tradīciju kļuvušās vēsturisko pedāļauto sacensības bērniem, kas notiks uz Biķernieku trases galvenās taisnes un tādējādi ļaus ievilkt elpu pārējiem sacensību dalībniekiem. Automašīnu kustība ar noslēdzošajiem “Dzintara Apļa”, “ABC Race”, vēsturisko formulu un “MANO Superlaps” braucieniem atsāksies 16:20, savukārt apbalvošanas ceremonija plānota ap 18:45.

Raf Autovilciens

Skatītājiem būs ekskluzīva iespēja izbraukt pa Biķernieku trasi RAF autovilcienā, kā arī aplūkot krāšņo Youngtimer automašīnu izstādi. Rīgas Motormuzejs būs sagatavojis arī dažādas izklaides bērniem, tāpat gan lielie, gan mazie apmeklētāji noteikti priecāsies par iespēju tuvāk iepazīt un aplūkot kaujas tehniku un kaujas ieroču ekspozīciju, ko būs sagatavojis un izstādījis Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 19. kaujas nodrošinājuma bataljons.

Pasākuma laikā pie Biķernieku trases galvenajiem vārtiem norisināsies arī (AAK) Senlietu kolekcionāru un restaurātoru saiets. Šis ir tradicionāls restauratoru, kolekcionāru un retro lietu cienītāju pasākums ar iespēju satikt hobija domubiedrus, dalīties pieredzē par dažādu priekšmetu restaurāciju, papildināt savas kolekcijas ar jauniem eksponātiem, vai arī vienkārši iegūt kādu senu sadzīves priekšmetu, gleznu vai vāzi sava mitekļa interjeram.

Pedalauto

Ieejas biļetes varēs iegādāties uz vietas sacensību dienā un to cena būs 10 EUR. Pensionāriem, invalīdiem un bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja būs bez maksas. Tiekamies 15. jūlijā Biķernieku trasē!

 

Foto: Biķernieku trase

Informāciju sagatavoja: MANO Motorsport Events