LAF
25.05.2021

Haralds Šlēgelmilhs izcīna pirmo vietu debijas sacīkstēs BOSS GP

Po1 7993

Pēc gandrīz 2 gadu pauzes, Haralds Šlēgelmilhs – viens no Latvijas labākajiem autosportistiem startēja ātrākajā sacīkšu sērijā Eiropā BOSS GP, izcīnot godalgoto pirmo vietu savā ieskaitē, kā arī otro vietu kopvērtējumā. 

Po1 7993

Nedēļas nogalē, no 21. līdz 22. maijam, Austrijā, Red Bull Ring trasē, norisinājās BOSS GP čempionāta 2. posms, kurā Haralds startēja ar komandu ”HS Engineering” kā vienīgais pilots, vadot F2 tipa formulu – Dallara T12 Gibson. Lietainos apstākļos, Haralds pierādīja sevi kā vienu no labākajiem, kvalifikācijā uzrādot otro labāko laiku, piekāpjoties tikai Ingo Gerstlam, kurš brauca ar Torro Rosso F1 automašīnu. Pirmajā sacīkstē Haralds izcīnīja otro vietu savā ieskaitē un ceturto absolūti, savukārt otrajā sacīkstē pēc veiksmīga starta braucējs ieguva otro pozīciju kopvērtējumā, un uzvarēja sacensības savā ieskaitē.

Po1 6230

”Pirmo reizi BOSS GP sacensības vēroju 2006. gadā un toreiz nodomāju, ka kādreiz vēlētos šajā čempionātā piedalīties. Interesanti kā 15 gadus vēlāk šī izdevība ir manifestējusies. Pie tam, ar ļoti labiem rezultātiem. Sen nebiju guvis tādu braukšanas baudījumu. Liela aerodinamika, karbona bremzes, tuvu pie 600zs jaudas uz gandrīz tādu pašu mašīnas svaru. Visam pa virsu braukšana kopā ar F1 mašīnām skaistajā Red Bull Ring trasē. Fantastiska nedēļas nogale. Paldies komandai par šo izdevību un nevainojamo darbu!” tā par sacensībām komentē pats Haralds Šlēgelmilhs.

Po1 5865

BOSS GP ir FIA apstiprināta internacionāla sacensību sērija, kurā piedalās piloti no augstākajām klasēm formulas čempionātu kategorijā. OPEN klasē par čempionātu cīnās pasaulē ātrākās un jaudīgākās automašīnas, Formula 1 un IndyCar. Savukārt, FORMULA klasē par goda pjedestāla pozīcijām un čempionāta punktiem sacenšas galvenokārt F2, AutoGP, Renault’s World Series un Superlīgas Formulas automašīnas. 

Po1 6633

Foto: Angelo Poletto/BOSS GP

Informāciju sagatavoja:

Dace Šlēgelmilha