E-Motorsport
23.01.2024

Februārī startēs digitālās autošosejas sezona [LABOTS]

Ebatcc 3

Ar sacensībām virtuālajā Biķernieku trasē 8. februārī tiks dots starts jaunajai digitālās autošosejas sezonai. [LABOTS] Sākotnēji ziņojām, ka šī vienlaikus vienlaikus būs arī Latvijas Automobiļu federācijas atlase uz “FIA Motorsport Games”, tomēr nolemts, ka tiks rīkota atsevišķa atlase, par kuru informācija vēl sekos.

Ebatcc 1

Baltic Touring Car Championship jeb “E-BaTCC” digitālās sacīkstes no 8. februāra norisināsies “World Sim Series” platformā digitālā autosporta simulatorā “Assetto Corsa” un ik pa 2 nedēļām četru sacensību garumā dosies cauri Baltijas autošosejas trašu virtuālajām versijām Rīgā, Kauņā, Pērnavā, kā arī Polijas “Tor Poznan” trasei, izmantojot čempionātā ārkārtīgi populāro “BMW 325 CUP” automobili.

“Mūsdienās ar tehnoloģiju attīstību virtuālais autosports kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu arī īstajās autosporta sacīkstēs gan kā viegli pieejama treniņu iespēja pilotiem pirms sacensībām, gan arī arvien vairāk dalībnieku pārnāk tieši no digitālā autosporta, kā to novērojam arī Baltijas autošosejas čempionātā. Šī būs jau piektā mūsu digitālā autosporta sezona, kur dalībniekiem būs iespēja pacīnīties virtuālajās trasēs starp Baltijas reģiona labākajiem pilotiem par unikālām un vērtīgām balvām,” stāsta Baltijas autošosejas čempionāta rīkotājs Andis Meilands.

Ebatcc 3

Čempionāta kopvērtējumā pirmās trīs vietas ieņēmušajiem digitālā autosporta braucējiem būs unikāla iespēja vasarā kopā ar “KTK Racing Division” komandu aizvadīt testu sesijas (katram 30-40 km garumā) ar sacīkšu “BMW 325 CUP” spēkratu kādā no Baltijas autošosejas trasēm. Šī iespēja paredzēta dalībniekiem, kam nekad nav bijusi autosporta federācijas izsniegta licence dalībai autošosejas sacensībās.

Sacensībām iespējams reģistrēties jau tagad vietnē www.worldsimseries.com. Dalības maksa vienām sacīkstēm 5 EUR vai bezmaksas, ja ir abonements. Vairāk informācijas www.batcc.eu vai www.worldsimseries.com mājaslapā.

Sacensību kalendārs:
1. posms – 8. februāris, Biķernieku trase, Latvija
2. posms – 22. februāris, Nemuno Žiedas, Lietuva
3. posms – 7. marts, Pērnava, Igaunija
4. posms – 21. marts, Tor Poznan, Polija