Šosejas komisija
13.06.2024

Batraks ar jauno Lamborghini Huracan GT3 EVO Biķernieku trasē gatavs cīnīties par uzvaru

Dew Lamborghini Gt3

Latvijas autošosejas komanda “Flash Racing” ar pilotu Artūru Batraku priekšgalā ir iegādājusies jaunu Lamborghini “Huracan GT3 EVO” automobili un ir gatavi cīņai par uzvaru “GT” klasē “DeWALT Grand Prix” sacensībās, kas 15. jūnijā norisināsies Biķernieku trasē.

Dew Arturs Batraks

“Mūsu komandas jaunais Lamborghini ir pasaules līmeņa spēkrats, ko jau esam iemēģinājuši testu sesijās Biķernieku trasē. Ar līdzīgu automobili jau esmu startējis Eiropas trasēs izturības sacensībās. Vēl jāapgūst atsevišķas nianses regulējumos un automobiļa vadīšanā, bet esam gatavi cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru, sagādājot prieku un aizraujošas sacensības līdzjutējiem!” saka Artūrs Batraks, kurš 2019. gadā ar iepriekšējo Lamborghini uzstādīja Biķernieku trases rekordu salonautomašīnām. Lamborghini “Huracan GT3 EVO” ir aprīkots ar 5,2 litru V10 dzinēju, kas attīsta 580 ZS lielu jaudu. Bet automobiļa svars ir 1230 kg.

“GT” brauciens būs iespaidīgs ar unikālu un pasaules līmenim atbilstošu tehniku. Par Batraka lielāko konkurentu jāuzskata tās pašas “GT3” klases specifikācijas auto Mercedes-Benz “AMG GT3 EVO”, ko pilotēs lietuvietis Karolis Stasiukynas. Uz starta stāsies arī vēl viens Lamborghini “Huracan” no Lietuvas, kā arī četri Porsche “GT3 CUP” jaunākās paaudzes spēkrati. Tāpat braucienā būs arī vairāki “TCR” un “GT4” klašu spēkrati, bet Latvijas godu vēl aizstāvēs Artūrs Šimins ar “Peugeot 308 RC” automobili.

Dew Gt

Autošosejas sacensību pirmie starti paredzēti sestdien, 15. jūnijā, sākot ar plkst. 10:30. Pirmais “GT” klases brauciens paredzēts 11:40, otrais brauciens norisināsies plkst. 15:50. Plkst. 13:30 paredzēts Biķernieku trases absolūta trases rekorda pārspēšanas mēģinājums. Treniņbraucieni trasē norisināsies jau no ceturtdienas.

“DeWALT Grand Prix” sacensības būs Baltijas autošosejas čempionāta otrais posms “BMW 325 CUP”, “ABC Race”, “GT”, “Touring Cars”, “V1600” klasēm, kā arī otrais Igaunijas čempionāta posms vēsturiskajām formulām.

Dew Porsche Gt3 Cup

Ieejas biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs vai sacensību dienā uz vietas. Cena – 15 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam un invalīdiem ieeja bez maksas. Sacensības būs iespēja vērot arī video tiešraidē “Baltic Touring Car Championship” Facebook un YouTube kontos, kā arī kanālā “Best4Sport TV”.

 

Foto: batcc.eu

Informāciju sagatavoja: Andis Meilands