Šosejas komisija
30.03.2022

Autošosejas braucējs Ivars Vallers izcīna trešo vietu 12h izturības sacensībās Itālijā

044a5172

Autošosejas komandas LV Racing braucējs Ivars Vallers aizvadītajā nedēļas nogalē piedalījās “24h series” 12 stundu sacensībās Mugello trasē, Itālijā. Ivars, Šveices komandas Wolf-Power Racing sastāvā, kopā ar vācu pilotu Markusu Mendenu un šveicieti Jasmīnu Preisigu izcīnīja augsto trešo pozīciju.

044a5172
Foto Facebook: LV Racing

Ivars Vallers: “Sacensības sākām piektdienā, aizvadīta kvalifikācija, rezultātu sastāda trīs komandas braucēju apļu laiku summa braucienos, kvalificējāmies trešajā pozīcijā. Prieks, ka man šajā braucienā izdevās uzrādīt ļoti labu laiku, biju ātrāks 2,5 sekundes par savu ātrāko apli iepriekšējā dienā.”

“Sestdienā aizvadījām 5h 30min garas sacensības, sāka braucienu Markuss, uzrādīja labu sniegumu. Bija dažas kļūdas, kuras tika pieļautas, bet dienas beigās ierindojāmies trešajā pozīcijā. Svētdien, bez dažiem izņēmumiem, viss sākās no jauna, priekšā 6h 30min garas sacensības. Dienu iesākām labi, turējām tempu, bet diemžēl vienā brīdi mašīnai radās tehnisks defekts – nolūza izpūtējs, protams, mēs varējām turpināt braukt un to nelabot, bet tad būtu grūti prognozēt to, kas varētu notikt turpmāko sacensību laikā. Komanda izlēma to labot, tas mums prasīja 11 minūtes, tie ir aptuveni 5 apļi, līderis paspēja šajā laikā atrauties vēl vairāk un arī otrā vieta bija atrāvusies, bet mēs joprojām spējām noturēties un palikt trešajā pozīcijā.”

“Šī bija lieliska pieredz man, jauna un ļoti tehniski sarežģīta trase, kur kļūdīties nevar, jo tas var izteikt daudz. Nācās cīnīties ne tikai ar trasi, tās konfigurāciju, bet arī pašam ar sevi. Gandrīz divas stundas spēju braukt ļoti stabili, labā tempā, ar vienu bāku un vienu riepu komplektu, to novērtēja arī komanda, jo šajā laikā man nebija jāpavada lieks laiks boksos.”

Informācijas avots:

Facebook: LV Racing