E-Motorsport
18.07.2021

Andrejs Gubarevs kļūst par pirmo Latvijas kausa ieguvēju digitālajā autosportā un izcīna ceļazīmi uz FIA Motorsport Games

Fia Games Atlase9

Piektdienas vakarā “E-Race” telpās tika aizvadītas finālsacensības Latvijas čempionātam digitālajā autosportā. Izcīnot uzvaru abos sacensību braucienos, Andrejs Gubarevs izrāva uzvaru arī sezonas kopvērtējumā – balvā iegūstot apmaksātu ceļazīmi uz FIA Motorsport Games sacensībām Latvijas delegācijas sastāvā.

Fia Games Atlase9

E-sports, tai skaitā digitālais autosports, ik gadu ieņem ar vien lielāku lomu gan pasaules sporta, gan izklaides industrijā – izņēmums nav arī Latvija, kur pirmo reizi 2021. gadā ar Latvijas Automobiļu federācijas atbalstu tika izspēlēts Latvijas kausa ieguvēja nosaukums digitālajā disciplīnā. Piecu sacensību kopvērtējumā par uzvarētāju tika kronēts Andrejs Gubarevs, kuram finālsacensībās bija nepieciešamas divas uzvaras, kuras tika arī godam nopelnītas, apsteidzot Dāvi Biti, kuram sezonas kopvērtējumā otrā vieta ar vienādu punktu, bet trešo vietu ieņēma Andris Slišāns. 

Pateicoties “Latvijas Mobilais Telefons” atbalstam sacensību uzvarētājs izcīnīja arī apmaksātu ceļazīmi uz “FIA Motorsport Games” jeb autosporta Olimpiskajām spēlēm, kur pārstāvēs Latviju oficiālajā delegācijā digitālajā disciplīnā, sacenšoties ar visas pasaules labākajiem digitālā autosporta braucējiem. “FIA Motorsport Games” norisināsies Francijā no 29. līdz 31. oktobrim.

Digitālā autosporta kopvērtējuma TOP6:

Andrejs Gubarevs195 punkti
Dāvis Bite195 punkti
Andris Slišāns154 punkti
Kaspars Rudmiezis134 punkti
Dzintars Raits122 punkti
Kristofers Caune99 punkti
Fia Games Atlase7

Sacensību atbalstītāji – Latvijas Automobiļu federācija, “Latvijas Mobilais Telefons”, “E-Race” un “Baltic Touring Car Championship”.

Foto: Edgars Viļums

Vairāk informācijas:

Jānis Straupe, tel.: 29667658