LAF
20.07.2022

Aizvadīts pirmais Cēsu novada autosportistu parādes brauciens

Dace Spalvina (29)

Svētdien, 17.julijā, Cēsu pilsētas svētku ietvaros, pilsētas ielās tika aizvadīts pirmais Cēsu novada autosportistu parādes brauciens. Tajā piedalījās Cēsu un novada pārstāvošo autokrosa, rallijkrosa, rallija, sprintu un citu autosporta disciplīnu braucēji, kā arī vairāki ielūgtie viesi.

Dace Spalvina (29)
Foto: www.dacesfoto.lv

Pēc parādes – Vecajā tirgus laukumā notika dalībnieku auto izstāde. Tā bija iespēja klātienē satikt novada autosportistus, kā arī apskatīt viņu vērtīgākos kausus un godalgas. Visas dienas garumā par mūziku rūpējās šī pasākuma organizators – cēsnieks Mareks Dainis jeb dīdžejs [Ex] da Bass.

“Vēlos pateikt sirnīgu paldies visiem tiem mūsu novada sportistiem un viesiem, kuri atrada laiku un izmantoja iespēju būt par šīs trakās idejas “flagmaņiem” jeb pirmajiem šādas parādes dalībniekiem Cēsu vēsturē. No 45 pieteikajiem sportistiem – parādē un izstādē piedalījās 34, kas pirmajai reizei ir lielisks rādītājs. Īpašs paldies mūsu novada radio vadāmo autosportistu saimei – jūs bijāt lielisks izstādes papildinājums ar saviem auto un bagiju modeļiem un to paraugdemonstrējumiem. Nemaz nezināju, ka mūsu novadā ir tik daudz šāda autosporta veida entuziastu. Tāpat paldies Cēsu novada domei, policijas parstāvjiem un Cēsu Kultūras un Tūrisma Centram – īpaši Zanei Neimanei par uzticēšanos, video operatoram Arnim Jurciņam par video atskatu, Mārtiņam no Rok un Būvē, kā arī Faridam no EF System. Un visbeidzot, milzīgu paldies vēlos teikt manai lieliskajai palīgu komandai – mehāniķiem Jānim Rullim jeb Jacekam, Mārcim Ūdrim, kā arī manam brālim Rihardam. Domāju, ka tas bija sākums kaut kam jaunam un grandiozam, jo ir doma un vēlēšanās šo jaundibināto tradīciju turpināt arī nākamgad, bet jau ar garāku maršrutu, vēl vairāk skaistām sporta automašīnām, kā arī bagijiem, tāpat noteikti aicināsim arī kolorītus īpašos viesus no citiem novadiem,” saka Mareks Dainis.

Informāciju sagatavoja:

Mareks Dainis