Drifta un Dragreisa komisija
01.10.2020

 “333” Dragreisa sacensības un iespaidīgs 3D Dronu šovs – jau 10. oktobrī sporta komplekss “333” atklās rudens sezonu 

Dragreiss Web 2000x751 B

Jau 10. oktobrī sporta kompleksā “333” notiks Dragreisa sacensības, kurās var piedalīties ikviens interesents, kam ir autovadītāja apliecība un vēlme parādīt sava auto jaudu.  Dragreiss nav tikai paātrinājuma sacensība starp diviem automobiļiem, tā ir cīņa arī starp pilotiem – viņu reakcijas laiku un spēju panākt visefektīvāko paātrināšanos. Atbilstoši klasiskajiem pirmsākumiem, dragreisa taisne arī  “333” trasē būs astodaļjūdzes jeb 201.168 m gara.

Sacensību ietvaros pirmās 2 stundas tiks atvēlētas brīvajiem treniņbraucieniem, tālāk sekos 2 kvalifikācijas braucieni. Pēc kvalifikācijas kopvērtējuma dalībnieki tiks salikti progresīvā izslēgšanas shēmā (vai nu 16 vai 32, atkarībā no auto skaita) pa pāriem un startēs izslēgšanas braucienos, līdz nonāks līdz uzvarētājam.

Sacensības tiks vērtētās 7 klasēs (no A līdz G), kas dod iespēju piedalīties gan  jaunajiem braucējiem ar ne tik jaudīgām automašīnām, gan sievietēm, kam atvēlēta atsevišķa klase, tādējādi nodrošinot līdzīgāku spēku samēru un vērtējumu.

Organizatori aicina ikvienu braukt gribētāju notestēt savu auto drošā trasē, saņemot adrenalīnu devu un nebaidoties par savu drošību. Lai gan jāatceras, ka jāievēro drošība un trases lietošanas noteikumi, jo trasē nedarbojas OCTA, savukārt KASKO apdrošināšana darbojas tikai tajā gadījumā, ja tā noformēta ekstremālai braukšanai.

Dalību “333” Dragreisa sacensībās ir iespējams pieteikt elektroniski, kā arī – elektroniski ir iespējams samaksāt arī par dalību. Vairāk informācijas, nolikumu un reģistrācijas anketu meklējiet “333” mājas lapā – www.333.lv/dragreiss.

Savukārt, apmeklētājiem būs iespēja sajust īstu dragreisa sacensību garšu, redzēt kā spēkojas automašīnas ar dažādu jaudu – no vienkāršām ielas mašīnām līdz jaudīgākajiem PRO klases superkāriem. Kā arī, izbaudīt elpu aizraujošu nakts brīvdabas dronu šovu – vienu no pēdējā laikā modernākajiem izklaides šoviem. Šova laikā 50 droni pacelsies un izgaismos naksnīgās debesis virs “333”, veidojot trīsdimensionālas formas, izmantojot gaismas elementus. Šovu vadīs Drone Show Software komanda no SPH Engineering – Rīgā bāzēts uzņēmums, kas nodarbojas ar programmatūras izstrādi un bezpilota gaisa sistēmu integrācijas pakalpojumu sniegšanu.

Darbosies 333 CAFE, kur būs iespēja iegādāties siltas pusdienas un dažādus dzērienus. Darbosies kartingu trase, varēs izbraukt ar kartingu par darba dienas cenu – 12Eur/8min. Lūdzu, piesakiet braucienus 333 INFO centrā jau laicīgi pa tālruni 29 555 333.

Fantastiska un nepiespiesta atmosfēra gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem! Mūzika, auto rūkoņa, labs garstāvoklis un vakars atpūtai!

Svarīga informācija!

Nepiemērotu laika apstākļu gadījumā (lietus, migla, negaiss, u.c.) rīkotājiem ir tiesības sacensības atcelt, pārcelt, vai rīkot to citā datumā, par to informējot sporta kompleksa “333” mājas lapā.

Dalībniekiem, reģistrējoties internetā līdz 8. oktobra plkst. 23:59 – 20 Eur, uz vietas “333” trasē pirms sacensībām – 25 Eur (ja būs brīvas vietas).
Apmeklētājiem – ieejas maksa – 6 Eur; jauniešiem no 12 līdz 16 gadiem – 4 Eur;
bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) – ieeja bez maksas.
Pasākuma ilgums:  14:00-22:00 (8 stundas)

Sīkāka informācija par sacensību norisi un tehniskajiem jautājumiem mājas lapā 333.lv/dragreiss vai pa tālruni 22469491.

Informāciju sagatavoja:

Baiba Armana, Sporta kompleksa “333” mārketinga vadītāja

Tel.: +371 29459775; E-pasts: baiba@333.lv