Drifta un Dragreisa komisija
23.11.2020

Latvijas Automobiļu federācijas, Drifta un Dragreisa komisijas paziņojums par pilnsapulces norisi

122645794 3493655240722172 7234104315335293549 O

Latvijas Automobiļu federācijas, Drifta un Dragreisa komisijas paziņojums par pilnsapulces norisi.

LAF DDK padomes vadītāja Elīne Berķe, informē, ka saistībā ar Covid 19 vīrusa izplatību un noteikto ārkārtas situāciju valstī, nav iespējams noorganizēt DDK biedru pilnsapulci, kā to paredz LAF DDK struktūrvienības nolikums.

LAF DDK biedriem jautājumu vai ieteikumu gadījumā ir iespēja sazināties ar DDK padomes vadītāju Elīnu Berķi, rakstot vēstules uz e-pastu eline@driftlatvia.com. 

Drifta disciplīna.

Visiem sportistiem atbilstoši ieskaites klasēm ir aktīvi darbojošās whatss app grupas, kur sportisti tiek informēti par galvenajām aktualitātēm, kā arī Latvijas drifta sezona 2021 grupa tikai sportistiem. Papildus ir izveidots arī info forums- Latvijas drifta forums kurā piesekot iespējams ikvienam interesentam.

Decembra sākumā tiek plānota informatīva jaunumu paziņošana, kādā no pašlaik pieejamajiem tiešsaistes nodrošinājumiem- informācija sekos- tiks informēts par kalendāriem, plānotajām izmaiņām sacensību noteikumos, un tehniskajām izmaiņām, kā arī citi aktuāli jautājumi.

Sportistiem kalendārs ir pieejams jau no novembra sākuma. Tehnisko nolikumu izmaiņas 2021.gadam ir jau pieejamas sportistu grupās, lai iespējams gatavoties sezonai.

Visus jaunos sportistus, kuri plāno Latvijas driftam pievienoties 2021. gada sezonā, aicinām sazināties ar eline@driftlatvia.com, lai attiecīgi pievienotu braucēju grupās!

Dragreisa disciplīna.

Aktuāli darbojas pie 2021.gada kalendāra, un noteikumiem, kurus plānos publicēt visus līdz janvārim.

Informāciju sagatavoja:

Elīne Berķe