Latvijas Automobiļu federācija (LAF) informē, ka 28. jūlijā Biķernieku kompleksās sporta bāzes biroja ēkā, Sergeja Eizenšteina ielā 16, Rīgā, norisināsies LAF Tehniskā dienesta (TD) sapulce, kuras laikā notiks LAF Tehniskā dienesta padomes vēlēšanas. Sapulces sākums – 18:00.
Saskaņā ar LAD TD nolikumu punktiem balsstiesīgie šajās padomes vēlēšanās ir:
- 3.3.1. Personas, kurām ir aktuālā gada tehniskā tiesneša licence. Ja Biedru Sapulci rīko attiecīgajā gadā no 01. janvāra līdz 30. aprīlim, tad aktuāla licence ir tā, kas izsniegta par iepriekšēja gada sezonu vai tā, kas izsniegta jau par attiecīga gada sezonu. Ja Biedru Sapulci rīko attiecīgajā gadā no 01. maija līdz 31. decembrim, tad aktuāla licence ir tikai tā, kas izsniegta par attiecīgā gada sezonu;
- 3.3.2. Juridiskas personas, kuri ir licencēti drošības karkasu ražotāji. Juridiskajai personai ir viena balss Biedru Sapulcē;
- 3.3.3. Licenzēti drošības karkasu sertificētāji.
- 3.4. Par izņēmumu gadījumiem ar balsu vairākumu lemj Biedru Sapulce.
- 3.5. Sapulcē var piedalīties arī TD biedra pilnvarota persona. TD biedra pilnvarojums ir izdodami tikai rakstiski. Tehniskās komisijas biedram – juridiskai personai – pilnvaru ir tiesīga izdot šīs juridiskās personas pārstāvēt tiesīgā amatpersona. Biedru Sapulces dalībniekam var būt ne vairāk kā divas pilnvaras.
Datums: 28. jūlijs, 18:00
Vieta: Biķernieku kompleksās sporta bāzes birojs – Sergeja Eizenšteina iela 16, Rīga
Darba kārtība: LAF Tehniskā dienesta padomes vēlēšanas