LAF
05.01.2023

2023. gads Latvijas autosportā iesāksies ar autosprintiem Biķerniekos un Vaiņodes lidlaukā

2023 W1

Šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas pirmās 2023. gada autosporta sacensības. Sestdien Biķernieku trasē norisināsies Rīgas Ziemas kausa 3. posms, savukārt svētdien Vaiņodes lidlaukā notiks Kurzemes Ziemas kausa 1. posms.

2023 W1 1

Abas autosprinta sacensības varēs notikt neatkarīgi no laika apstākļiem, jo trašu pamatu veido ciets segums, kas ļauj pilotiem doties trasē gan siltos, gan sniegotos apstākļos. Jāatzīmē, ka abos sacensību seriālos laipni gaidīts ir ikviens, jo tajos var startēt gan ar ielas, gan ar sporta automašīnām.

Diemžēl mainīgo un mānīgo laika apstākļu dēļ pārcelts folkreisa un autokrosa ziemas kausa izcīņas 1. posms. Tas bija paredzēts šo sestdien, tomēr Mūsas trase, neraugoties uz vēsāko laiku pēdējās dienās, nav pilnībā sasalusi un gatava ziemas sacensību formātam.

Tādējādi folkreisa sezonas atklāšana pārcelta uz 14. janvāri, savukārt Vecpilī paredzētais 2. posms attiecīgi pārcelts uz 21. janvāri. Turēsim īkšķus, lai aukstais un sniegotais laiks pieturas un drīzumā trasē varētu doties arī folkreisa un autokrosa kausa sportisti.

Plašāka informācija par sacensībām atrodama www.laf.lv un attiecīgo seriālu mājaslapās un sociālo tīklu vietnēs.