Kartinga komisija
12.05.2023

Zināmas projekta “Sievišķīga un stipra” finālistes

Tillotson 1

Sestdien, 13. maijā, sporta kompleksā “333” tiks noskaidrotas divas uzvarētājas projektā “Sievišķīga un stipra”, kuras iegūs pilnībā apmaksātu 2023. gada sezonu ar “Tillotson” sporta kartingiem. Abām projekta dalībniecēm būs iespēja cīnīties par ceļazīmi uz pasaules kausa posmu, Spānijā.

1 Samanta Rozenberga SieviŠĶĪga Un Stipra

Latvijā radītā, unikālā projektā “Sievišķīga un stipra” sievietēm ir iespēja pierādīt sev, Latvijai un pasaulei, ka stipra sieviete spēj sasniegt virsotnes, saglabājot sievišķību. Projekta pirmajā kārtā tika saņemti vairāk nekā 100 pieteikumu, no kuriem 93 pieteikumi bija piemēroti žūrijas izvērtēšanai dalībnieču atlasei nākamajās kārtās (sasniegts atbilstošs vecums un nav bijusi iepriekšējā pieredze profesionālā autosportā).

“Izskatot pieteikumus, mēs ne tikai pārliecinājāmies, ka sievietes Latvijā ir patiesi sievišķīgas, bet arī, cik viņas ir kāras uz adrenalīnu un cīņu par uzvaras garšu! Arī otrajā kārtā, tiekoties klātienē, pretendentes bija ļoti motivētas un katra vēlējās būt labākā,” stāsta projekta žūrijas locekle, Eiropas lielākā, sievišķīgākā un prestižākā parfimērijas un kosmētikas mazumtirgotāja, DOUGLAS e-komercijas vadītāja Latvijā un Igaunijā Linda Dzirne.

Projekta otrajā kārtā tika 36 dalībnieces, kurām jau bija jāpiedalās klātienes intervijā, kā arī jāveic fiziskās sagatavotības pārbaude kopā ar sertificētu fitnesa treneri.

2 Egija Gailuma SieviŠĶĪga Un Stipra

“Ar pārējiem žūrijas dalībniekiem un projekta autoriem vienojāmies, ka nekādu atlaižu sportā nebūs! Trasē, braucot lielā ātrumā, sportistiem neviens nejautā – vari vai vairs nevari – ir vienkārši jāizdara viss līdz galam. Pie šī principa arī cieši turējāmies otrajā atlases kārtā,” komentē sporta kluba “Squad Hour” trenere Marta Kalēja-Irbe.

Finālam, kurām būs jādodas trasē jau ar sporta tehniku, ir kvalificējušās 14 projekta dalībnieces. Iepazīstinām ar “Sievišķīga un stipra” projekta finālistēm:
1. Samanta Rozenberga (12 punkti)
2. Egija Gailuma (12 punkti)
3. Liene Allere (11 punkti)
4. Madara Mančinska (11 punkti)
5. Lelde Dreimane (10 punkti)
6. Iveta Akmeņkalne (10 punkti)
7. Agnese Ležnina (10 punkti)
8. Elizabete Johane-Šulce (10 punkti)
9. Linda Kazlauska (9 punkti)
10. Katrīna Gintere-Ekimane (9 punkti)
11. Alise Tīna-Plūksna (9 punkti)
12. Sabīne Koklačova (8 punkti)
13. Lelde Ķepīte (7 punkti)
14. Elizabete Spilva (6 punkti)

3 Liene Allere SieviŠĶĪga Un Stipra

Jau teikts, ka divas labākās projekta “Sievišķīga un stipra” dalībnieces iegūs balvu, kas ekvivalenta 20 000 EUR, proti, pilnībā apmaksātu 2023. gada sezonu profesionālā kartingu komandā un iespēju cīnīties par iekļūšanu pasaules kausa finālā. Katru atlases kārtu vērtē šim projektam speciāli izveidota, kompetenta žūrija, kuras sastāvā ir: Linda Medne (“Latvijas Automobiļu federācija” ģenerālsekretāre), Marta Kalēja-Irbe (sporta kluba “Squad Hour” trenere), Karlīne Egle (autosportiste), Rūdolfs Toms Bērziņš (“Tillotson” sacensību seriāla organizators), Krišjānis Caune (autosportists), Linda Dzirne (“Douglas” e-komercijas vadītāja Latvijā un Igaunijā).

Vairāk informācijas par Latvijas čempionātu un Latvijas kausa ieskaiti kartingā iespējams uzzināt – “Latvijas Automobiļu federācija” mājas lapā (www.laf.lv), bet īpaši sekot notikumiem projektā “Sievišķīga un stipra” – portālā www.1188.lv, “LMT Straume” raidījumā “Ātruma Cilts”, kā arī “Tillotson Racing Latvija” sociālo tīklu profilos.

 

Informāciju sagatavoja: Tillotson Racing Latvija