Kartinga komisija
16.12.2021

Vakar aizvadīta Rotax Max Grand Finals Sakhir trešā diena

267410747 4353676868066019 6784540964533807664 N

Trešā diena Rotax Grand finālā bija ļoti piesātināta ar brīvo treniņu sesijām no rīta, tad kvalifikācijas sesijas īsi pēc pusdienām un vakarpusē jau pirmie sacīkšu hīti. Ņemot vērā, ka nopietnākie starti vēl tikai priekšā, latviešiem šī diena izvērsās samērā veiksmīga.

Kvalifikācijas braucienus spēcīgi aizvadīja teju visi mūsu sportisti.

Klase MiniMax – Toms Strēle klasificēts astotajā vietā

Klase Junior – Tomass Štolcermanis turpina savu dominanto gājienu, uzrādot ātrāko apļa laiku, Edgars Vilcāns klasificēts kā vienpadsmitais.

Klase DD2 Masters – Henrijs Grūbe uzrādīja ceturto ātrāko apļa laiku, savukārt, Ēriks Gasparovičs vienpadsmito, Iļja Aļoškins, kurš spītējot brīvajos treniņos gūtajai traumai, tomēr devās trasē un uzrādīja 34. apļa laiku.

Klase DD2 – Patriks Noels Ločmelis klasificēts kā ceturtais, Emīls Akmens kā sestais un Krists Ziders astotais.

Šādi rezultāti kvalifikācijā liek pamatoti cerēt uz augstvērtīgiem rezultātiem arī sacīkšu braucienos.

Pirmajā hītā Toms Strēle (MiniMax) ieguva ceturto vietu, Tomass Štolcermanis (Junior) izcīnīja uzvaru, Edgars Vilcāns (Junior) ieguva otro vietu, Henrijs Grūbe (DD2 Masters) izrāva ceturto vietu, Ēriks Gasparovičs (DD2 Masters) pakāpās uz desmito un Iļja Aļošķins (DD2 Masters) finišēja 28. vietā, Emīls Akmens (DD2) noslīdēja uz desmito vietu, Patriks Noels Ločmelis (DD2) finišēja sestais un Krists Ziders (DD2) finiša līniju šķērsoja devītajā pozīcijā.

Atgādinām, ka sacensību hītos tiek vākti punki, lai noskaidrotu starta vietu izkārtojumu A un B fināliem, kas paredzēti piektdien. Šodienu turpinām ar otro un trešo hītu sacensībām.

Pirmie starti ap plkst. 10.00. Seko līdzi šeit: