Standarta automobiļu komisija
08.01.2024

Vaiņodē aizvadīts Kurzemes Ziemas kausa otrais posms

Kzk 2 1

Autosprinta sacensību “Kurzemes Ziemas kauss” otrais posms norisinājās sestdien, 6. janvārī, Vaiņodes trasē. Neskatoties uz auksto laiku, braucēji veiksmīgi aizvadīja īstas ziemas sacensības un uzvarētāji tika noskaidroti 11 klasēs.

Kzk 2 2

FWD klasē visos braucienos uzvarēja Toms Freimanis (Opel Astra). Otro vietu posmā ieņēma Modris Žentiņš (Honda), trešajā vietā Kristians Briedis-Strujevics (Audi A3). Freimanis tāpat uzvarēja arī visos FWD/R klases braucienos, Žentiņš atkal summā bija otrais, bet trešo vietu izcīnīja Kaspars Konrāds (Mazda 3).

Ar 28 dalībniekiem visplašāk bija pārstāvēta RWD ieskaites klase. Par uzvarētāju kļuva Artis Jēkabsons (BMW 325), kuram izdevās uzvarēt divos braucienos no trim. Emīls Skuja (BMW) summā ierindojās otrajā vietā, bet trešais bija Gvido Rozenblūms (BMW). Jēkabsonam uzvara arī RWD/R klasē, kur ātrāko rezultātu izdevās sasniegt tikai vienā no braucieniem. Otrais bija Māris Mors (BMW 328), bet trešais – Martins Jēkabsons (BMW 325). 2WD OPEN klasē ar uzvaru vienā no braucieniem summā visvairāk punktus iekrāja Miks Ķenavs (BMW), bet aiz viņa ierindojās Žentiņš un Freimanis.

Kzk 2 3

Uzvaras divos braucienos pirmo vietu summā 4WD klasē deva Adrianam Apsītim (Toyota GR Yaris). Otrajā vietā sacensības noslēdza Miks Ķenavs (Audi A4 quattro), bet trešo pozīciju ieņēma Jānis Lazdiņš (Subaru Impreza). Tikmēr 4WD/R klasē Lazdiņam uzvara braucienu summā, lai gan ātrākais viņš bija tikai vienā no tiem. Apsītis šajā ieskaitē palika otrais, bet Ķenavs – trešais. 4WD OPEN klasē Apsītim divi ātrākie rezultāti un uzvara, Ivars Mielavs (Subaru Impreza) guva otro vietu, bet Ķenavs bija trešais braucienu summā.

JUNIORU klasē visos braucienos labākais bija Linards Jasons (Renault Clio), posmā aiz sevis atstājot Kristianu Briedi-Strujevicu (Audi A3) un Mārtiņu Dreibi (Toyota Yaris RX). DĀMU klasē uzvarēja Inguna Grišāne (Audi), sasniedzot pirmo vietu visos braucienos. Hanna Mūrniece (Toyota Yaris) otrajā vietā, bet Endija Ķervija (Audi 80 Quattro) – trešajā. Mārtiņš Dreibe (Toyota Yaris RX) ar uzvarām divos braucienos bija pirmais KIDS klases kopvērtējumā, otrā vieta Kristeram Apalam (Opel Tigra), trešā – Jēkabam Martinovam (Toyota Yaris RX).

 

Foto: EVEautosports

Informāciju sagatavoja: 4rati.lv