Standarta automobiļu komisija
11.10.2023

Turpinās dalībnieku pieteikšanās “ERST Finance” minirallija kausa sezonas noslēdzošajam posmam “Latvija”

2023 10 10 F1 Minirallijs Latvija ©raimonds Volonts

Nākamās nedēļas nogales sestdienā, 21. oktobrī, Rīgā, Biķernieku trasē, notiekot minirallijam “Latvija”, noslēgsies “ERST Finance” minirallija kausa izcīņas 2023. gada sezona, noskaidrojot uzvarētājus kopumā 11 dažādās ieskaites grupās. Minirallija sezonas noslēdzošo sacensību “Latvija” dalībniekiem paredzēti divi dažādi asfalta seguma ātrumposmi, kas katrs būs jāveic trīs reizes – kopumā seši ātrumposmi 23,50km garumā.

2023 10 10 F3 Minirallijs Latvija ©raimonds Volonts

Minirallijs “Latvija” jau šobrīd pieteikusies 71 ekipāža, starp kurām arī Ralfs Sirmacis, Miks Ķenavs, Matīss Mežaks, Edgars Zuģickis, Arnis Alksnis un Intars Rezakovs, sacensību dalībniekiem sniedzot iespēju salīdzināt savas prasmes arī ar Latvijas rallija čempionātā pieredzi guvušiem pilotiem.

“ERST Finance” minirallija kausa izcīņa paredzēta kopumā 11 ieskaites grupās, no kurām sezonas uzvarētājs priekšlaicīgi noskaidrots vien divās no tām – 2000 un Open 4WD. Tikmēr četrās citās ieskaites grupās līderus šķir vien daži punkti – 2WD Rookie (6 punkti), 2WD (4 punkti), Buggy (3 punkti) un 4WD (2 punkti), ļaujot sagaidīt īpaši intriģējošu sāncensību visas dienas garumā.

Dalībnieku reģistrācijas termiņš noteikts 2023. gada 13. oktobris, plkst. 18.00, un to var izdarīt “ERST Finance” minirallija kausa izcīņas oficiālajā interneta vietnē https://minirallijs.lv/registracija/.

2023 10 10 F4 Minirallijs Latvija ©raimonds Volonts

Sacensību sestdiena sāksies plkst. 7.10 ar dokumentu izsniegšanu, automašīnu tehnisko pārbaudi un iepazīšanos ar ātrumposmiem, kuras noslēgumā, plkst. 10.00 plānota visu dalībnieku kopbilde. Savukārt minirallija “Latvija” starts paredzēts plkst. 10.50 un cīņa par tik nozīmīgajiem punktiem minirallija kausa izcīņas sezonas kopvērtējumā. Tikmēr pirmās automašīnas finišs paredzēts plkst. 16.10, bet diena noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju plkst. 20.00.

Sacensību dalībniekiem norādām, ka piektdien, 20. oktobrī, iespējams pieteikties rīkotāja organizētiem testiem Biķernieku trasē. Tāpat piektdien, alternatīvi, iespējams arī saņemt sacensību dokumentus un veikt automašīnas tehnisko pārbaudi.

Plašāka informācija par minirallijs “Latvija” pieejama www.minirallijs.lv, bet par rallijsprintu “Latvija” interneta vietnē www.autorally.lv. Informācija par abu sacensību norisi pieejama arī sociālā tīkla “Facebook” kontā /RallijsprintsLatvija.

Minirallijs “Latvija” un rallijsprints “Latvija” norisi atbalsta “Conti STL”, “Prodex”, “Hydroscand”, “Green Motors Škoda”, “Biķernieku trase”, “Red Bull”, “www.buy-solutions.com”, “Radio TEV”, “SDK”, “Sports Racing Technologies” un “Swecon”. Sacensības rīko “Rally Latvia” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju.

 

Foto: Raimonds Volonts

Informāciju sagatavoja: Jānis Unbedahts