Krosa komisija
16.06.2021

Tiek uzsākta biļešu tirdzniecība Eiropas autokrosa čempionāta posmam Bauskā

Foto3

Sākot ar šodienu, 2021. gada 16. jūniju, tirdzniecībā nonākušas FIA Eiropas autokrosa čempionāta posma Bauskā ieejas biļetes. Sacensības sportistus uzņems un autokrosa fanus priecēs nākamajā nedēļas nogalē, 26.-27. jūnijā. Ieejas biļetes uz autosporta notikumu pieejamas tirdzniecības portālā www.aula.lv.

Foto3

FIA Eiropas autokrosa posms norisināsies, balstoties uz droša pasākuma noteikumiem – vakcinētiem un pārslimojušiem cilvēkiem. Autosporta sacensībās apmeklētājiem nebūs jālieto sejas maskas, nebūs nepieciešams ieturēt distanci, kā arī nav laika un apmeklētāju skaita ierobežojuma.

Jānis Bergs, Eiropas autokrosa čempionāta posma Latvijā rīkotājs: “Sacensības būs iespējams vērot arī autokrosa līdzjutējiem, biļešu tirdzniecība ir uzsākta. Šobrīd mēģinām rast iespējas, lai trases teritorijā izvietoto B sektoru varētu izmantot daļēji drošā līmeņa īstenošanai, kas paredz vakcinēto, Covid-19 pārslimojušo un testēto personu klātbūtni publiskajā pasākumā. Esam iesnieguši pilotprojektu un gaidām tā apstiprinājumu. Gadījumā, ja šo scenāriju nebūs iespējams īstenot, B sektors tiks pielāgots drošajam līmenim. Vēlamies, lai sacensības varētu apmeklēt ikviens autosporta fans!”

Foto1

Ieejas biļešu cena:

  • A SEKTORS, divu dienu biļete 35 EUR
  • VIP ZONA, divu dienu biļete 100 EUR

Piemērotās atlaides biļešu iegādei:

  • Pensionāriem – 20% atlaide no biļešu cenas A sektorā (pie ieejas nepieciešams uzrādīt apliecību);
  • 1. grupas invalīdiem un pavadonim ieeja A sektorā bez maksas (pie ieejas nepieciešams uzrādīt apliecību);
  • 2.-3. grupas invalīdiem – 20% atlaide no biļešu cenas A sektorā (pie ieejas nepieciešams uzrādīt apliecību);
  • Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja A sektorā bez maksas, neaizņemot papildus sēdvietu;
  • Bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 16 gadiem (ieskaitot) – 20% atlaide no biļešu cenas A sektorā.
Foto2

Pirms ieejas sacensību teritorijā jāsagatavo un jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts savā viedtālrunī vai drukātā veidā, kā arī personu apliecinošu dokumetu.

Vakcinācijas sertifikāts tiek atzīts par derīgu tikai tādā gadījumā, ja pēc Jannsen 1. potes vai ComirnatyModerna abu pošu saņemšanas ir pagājušas vismaz 14 dienas, savukārt AstraZeneca/Vaxzevria gadījumā no 22. līdz 90. dienai pēc 1. potes saņemšanas vai uzreiz pēc 2. potes saņemšanas. Pārslimošanas sertifikāts tiks atzīts par derīgu tikai gadījumā, ja pēc pozitīva testa (Koronovīrusa 2019-nCov RNS) rezultāta ir pagājušas vismaz 11 dienas (sertifikāta derīguma termiņš – 180 dienas).

Eiropas autokrosa čempionāta posma Bauskā ieejas biļetes iespējams iegādāties ŠEIT.

1

Jaunumiem iespējams sekot līdzi mājaslapā www.musa.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook.com / @eiropasax un Instagram.com / @eiropasax.

Foto: Raimonds Volonts

Informāciju sagatavoja:

Zane Lielkāja 

FIA Eiropas autokross Bauskā /Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: media@rallycross.lv; Tel. Nr.: +371 26612249