Rallija komisija
28.10.2020

Sezonas noslēguma sacīkstē Minirallijs “Latvija 2020” cīņas par specbalvām katrā ātrumposmā

Dsc01375

Sezonas noslēgumu svinējām, noskaidrojot labākās ekipāžas 2020. gada minirallija sacensību sezonā, kā arī vērojām cīņas par specbalvu iegūšanu, kuras bija sarūpējuši Minirallijs “Latvija 2020” atbalstītāji.

Kopā tika pasniegtas sešas dažādas balvas, katra izvēlēta savam ātrumposmam un konkrētai ieskaites grupai. Specbalvas to ieguvējiem palīdzēs sagatavot pašus braucējus turpmākajiem startiem, kā arī dos iespēju parūpēties par automašīnu vizuālo un tehnisko stāvokli. Starp tām bija arī pārsteiguma un motivējošas balvas.=

SS1Biķernieku trase. Lēnākā ekipāža 4WD+ ieskaitē Zandis Memrikovs / Rūdolfs Grahoļskis saņēma Autosporta simulatora dāvanu karti, iespēju izmēģināt dažādas autosporta disciplīnas – autošoseju, ralliju, rallijkrosu un driftu, apgūstot sporta braukšanas pamatprincipus kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem sportistiem, uzlabojot savu braukšanas tehniku.

SS2 – CONTI STL. 4WD Rookie klases ātrākā ekipāža Guntars Bērziņš / Mārtiņš Šulcs saņēma izaugsmes balvu no Rallija Loģistikas partnera “CONTI STL”, kas sadarbībā ar auto rezerves daļu un aksesuāru veikalu “Ape Motors” nodrošināja rallija ķiveru komplektu 400 EUR vērtībā.

SS3 – Rīgas Motormuzejs. Ātrākajai ekipāžai Rolandam Kaucim un Gundaram Berķim, kopā ar ģimenēm, būs iespēja doties uz Rīgas Motormuzeju, kas ir lielākais seno spēkratu muzejs Baltijas valstīs.

SS4 – WWW.707.LV. Ātrākā ekipāža 2WD Rookie ieskaitē Kristaps Laipnieks / Kārlis Jansons saņēma 100 EUR dāvanu karti no interneta veikala www.707.lv, kas piedāvā visdažādākā sortimenta preces.

SS5GREEN MOTORS – SKODA. 1600 ieskaites ātrākā ekipāža Kaspars Tiders / Katrīna Ieva Gabaliņa saņēma pārsteiguma balvas no GREEN MOTORS.

SS6BLAST.LV. Ātrākā ekipāža 2000 braucēju ieskaitē Miks Ķenavs / Kristaps Skrodis saņēma 150 EUR dāvanu karte no Blast.lv, kas piedāvā metālapstrādi, pulverkrāsošanu jeb sausā tipa krāsošanu un strūklošanu ar smilšu strūklu.

Novēlam sportistiem veiksmīgu gatavošanās procesu jaunajai 2021. gada sacensību sezonai.

Foto: Raimonds Volonts

Informāciju sagatavoja:

Zane Lielkāja

Minirallija “Latvija 2020” informatīvas komunikācijas vadītāja

E-pasts: zane.lielkaja@laf.lv; Tel.: +371 26612249