Rallija komisija
12.10.2020

Sesks/Francis JWRC  Sardīnijas posmā finišē trešie un saglabā līderpozīcijas kopvērtējumā

121085356 1249021242099921 7961892761373967157 O

LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis Pasaules rallija čempionāta Sardīnijas posmā JWRC ieskaitē finišēja trešie un  saglabāja līderpozīcijas Pasaules Junioru rallija čempionāta kopvērtējumā.

Piektdien sportisti sacensības uzsāka veiksmīgi, taču pusass defekta dēļ Sesks/ Francis  bija spiesti izstāties ceturtajā ātrumposmā, divus ātrumposmus pirms sacensību pirmās dienas noslēguma.  Tehniskas problēmas ekipāžu vajāja arī otrajā sacensību dienā, taču sasniegtais rezultāts par to nelika manīt – Sesks/ Francis  uzvarēja piecos no sešiem ātrumposmiem, kas ļāva pakāpties uz trešo pozīciju.

“Lai arī pirmā sacensību diena nebija iepriecinoša, otrajā dienā braucām ar mērķi uzvarēt katru ātrumposmu, lai sakrātu maksimāli iespējamo punktu skaitu kopvērtējumam,” skaidroja Sesks.

Sacensību noslēdzošās dienas trijos ātrumposmos ātrākais bija soms Sami Pajari, bet Sesks/Francis  otrie, kas rallija noslēgumā ļāva kāpt uz sacensību pjedestāla trešā pakāpiena un saglabāt līderpozīcijas Pasaules Junioru rallija čempionāta kopvērtējumā.

Sesks/Francis Sardīnijas posmā izcīnīja divdesmit vienu punktu, kas kopumā viņiem dod sešdesmit astoņus ieskaites punktus un desmit punktu pārsvaru pār tuvāko sāncensi Tomu Kristensonu.

“Šī bija notikumiem pārbagāta sacensību nedēļas nogale, kurā netrūka arī tehnisku izaicinājumu, un to risināšanā  neatsveramas bija Renāra Franča prasmes. No četriem Pasaules Junioru rallija čempionāta posmiem tiek vērtēti trīs labākie, tāpēc esam gandarīti, ka visi ir aizvadīti ar labu rezultātu un droši varam doties uz noslēdzošo sezonas ralliju Iprā. Beļģijas taktiku apcerēsim turpmākās desmit dienas pašizolācijā,” komentēja Sesks.

Noslēdzošais Pasaules Junioru rallija čempionātā posms Beļģijas rietumos, Iprā notiks pēc mēneša – no 19. līdz 22.novembrim.

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook”@MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arī LMT Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā @AutosportaAkademija.

Foto: M-sportMedia

Papildu informācija:

Ieva Hmieļevska

Tālr. 26596186; E-pasts: ieva@rallykurzeme.lv