Rallija komisija
14.03.2022

Sesks ERC sezonu sāk ar uzvaru ERC Open klasē un izcīna septīto vietu kopvērtējumā

Image 6483441 7

Sesks Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonu sāk ar uzvaru ERC Open klasē un finišē augstajā septītajā vietā kopvērtējumā. Par spīti tam, ka Rally 2-Kit automašīnai ir par 35 zirgspēkiem mazāka jauda kā R5 automašīnām, Seska/ Franča ekipāža rallijā Serras de Fafe e Felgueiras mērķtiecīgi spēja apsteigt lielāko daļu konkurentu un aizvadīja ātru un stabilu ralliju.

Image 6483441 7
Foto: FLAT-OUT media agency

Nedēļas nogale Portugālē bija nokrišņiem bagāta un dubļainā trase sagādāja daudz izaicinājumu.  Segums bija ļoti mainīgs un brīžiem bija jāpieliek pūles, lai vispār noturētos uz ceļa. “Noslēdzošais ātrumposms nebija vienkārši slidens, tas bija īsts dubļu ķīselis. Segums mainījās ik mirkli. Lietus bija lijis nevienmērīgi, tāpēc bija grūti uzminēt, kāda saķere būs nākamajā līkumā. Sākumā saķeres nebija vispār. Pa ceļam redzēju ļoti daudz vietu, kur iepriekšējās ekipāžas bija noskrējušas no ceļa. Mēs braucām salīdzinoši drošā ātrumā un izdzīvojām,” sacensību finālu raksturoja Sesks. 

Seska/ Franča ekipāža startēja Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) jaunveidotajā kategorijā ERC Open. Ņemot vērā Rally 2-Kit popularitātes pieaugumu, jaunā ERC kategorija izveidota Rally 2-Kit, N4 grupas un RGT automašīnām, lai nodrošinātu iespēju sacensties starptautiska mērogā.         

Sesks/Francis startē Lietuvā bāzētās “Proracing Rally team” sastāvā. Sportistu gaitām ERC posmos iespējams sekot www.wrcplus.com un TV6 tiešraidēs. Nākamais ERC posms ar liepājnieku līdzdalību notiks Portugālē, “Rally Azores” (26.-27.martā).

Plašāka informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook”@MartinsSesksRallying un „Instagram” @martins_sesks.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Hmieļevska

Tālr. 26596186, E-pasts: hmielevskai@gmail.com