Standarta automobiļu komisija
15.09.2023

Septembra izskaņā minirallija sezona turpināsies Cēsu pusē

P6100484

Sestdien, 23.Septembrī, Cēsu novadā norisināsies ERST Finance minirallija kausa izcīņas 4. posms “Cēsis 2023”. Tajā iekļauti četri individuālie ātrumposmi uz grunts seguma, kas ne reizi neatkārtojās. Tas būs vēl nebijis formāts minirallija sacensībās.

P7090398

Ātrumposmi norisināsies Vaives, Taurenes un Dzērbenes pagastos. Katrs ātrumposms aptuveni piecus kilometrus garš. Minirallija centrs un servisa zona būs izvietota “Metālu Pasaules” teritorijā Cēsīs, Ata Kronvalda ielā 40, kas rallija apmeklētājiem jau ir labi zināma kā rallija bāzes vieta šajā pilsētā.

Reģistrācija sacensībām noslēdzās jau piektdien, 15.septembrī, un uz doto brīdi ir saņemti jau vairāk kā 100 pieteikumi no latviešu un igauņu ekipāžām. Pieteikšanās minirallijam “Cēsis 2023” notiek interneta vietnē www.minirallijs.lv, turpat var iepazīties arī ar visiem sacensību dokumentiem.

Sacensības organizē biedrība “Millers motorsport” sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību un LAF SAK. Miniralliju “Cēsis 2023” atbalsta: “ERST Finance”, “AEEG Transport”, “Metālu Pasaule”, “SDK”, “Radio TEV”, ZS “Aizpurieši”, “VAKS”, “PRINTMii”, “SarsAuto”, “Sinhro-C”, “Tolmets Vidzeme”, informatīvo atbalstu nodrošinās 4rati.lv un go4speed.lv.

 

Foto: minirallijs.lv

Informāciju sagatavoja: Krista Blūma