Rallija komisija
19.01.2023

Sākusies pieteikšanās tradicionālajam ziemas rallijam Sarma 2023

Sarma23 01mvfoto

Katras kārtīgas ziemas neatņemama sastāvdaļa ir tradicionālais ziemas rallijs Sarma, kas šogad Gulbenes puses ceļus pārņems 11. februārī. Tuvojoties rallijam, organizatori pamazām ir sākuši atklāt informāciju par gaidāmo ralliju, kā arī ir uzsākuši dalībnieku pieteikumu pieņemšanu.

Sarma23 01mvfoto

Šogad rallija dalībniekiem būs jāveic divsimt divdesmit divu kilometru gara rallija distance, no kuriem pilnā ātrumā būs jāveic astoņdesmit seši ātrumposmu kilometri, kas sadalīti sešos ātrumposmos.

“Šobrīd pieņemts veidot rallijus aptuveni ar deviņdesmit ātrumposmu kilometriem. Kā vienmēr, domājot par sportistiem un skatītājiem, kritiski paraudzījāmies uz to, ko šogad varam piedāvāt. Nolēmām, ka piedāvāsim rallija Sarma esenci, neapaudzējot to ar liekiem kilometriem un ceļiem, kas pielikti klāt, tikai tāpēc, lai būtu. Ātrumposmiem ir jābūt kvalitatīviem, jo tas ir tas, pēc kā pie mums brauc sportisti, kuri pat nepiedalās nevienā čempionātā, un uz kuriem brauc skatīties mūsu līdzjutēji, ” stāsta rallija Sarma direktors Vilhelms Sniedzāns.

Rallija Sarma 2023 atklāšana Gulbenes pilsētas centrā notiks 10. februārī, pulksten 18:00. Savukārt rallijam starts tiks dots nākamajā rītā, pulksten 9:00. Plašāku informāciju un oficiālos dokumentus var atrast Latvijas rallija čempionāta oficiālajā vietnē autorally.lv.

Plašāku informāciju par naktsmītnēm meklējiet Gulbenes novada tūrisma informācijas vietnē www.visitgulbene.lv. Rallija Sarma jaunumiem iespējams sekot līdzi Facebook un Twitter.

 

Informāciju sagatavoja: Ģirts Avotiņš, girts.avotins@gmail.com, +371 29467027

Foto: Mārtiņš Vanags (MVfoto)