Krosa komisija
18.11.2020

Šajā nedēļas nogalē LAF Krosa komisijas braucēju sapulces

10 Drivers Meeting Ax Musastrilleris Scaled

Zināmi sestdienas un svētdienas sportistu sapulču norises laiki un formāts – Zoom platformā sestdien notiks rallijkrosa sportistu tikšanās, bet svētdien “pulcēsies” autokrosa braucēji. Tikmēr pirmdien aizvadīta ļoti konstruktīva sacensību rīkotāju sapulce.

Sestdien Zoom platformā tiks aizvadīta rallijkrosa braucēju sapulce. Tā sāksies pl.12:00.

Paredzams, ka Krosa komisijas Rallijkrosa virziena vadītājs Jānis Bergs informēs par plānotajām izmaiņām čempionāta norisē, un iepazīstinās ar gaidāmās sezonas sacensību kalendāru. Aktīvajiem sportistiem tiks nosūtīta saite, ar kuru varēs pievienoties sapulcei. Citiem interesentiem aicinājums kontaktēties ar Jāni Bergu personīgi, rakstot e-pastu uz janis@rallycross.lv.

Svētdien neklātienē tiksies Latvijas autokrosa braucēji. Pl.12:00 sāksies sapulce visu bagiju klašu braucējiem (Mini bagiji, Xtreme, Junior Xtreme, Buggy 1600), bet pl.14:00 savu sarunu uzsāks salonautomašīnu klašu dalībnieki. Krosa komisijas autokrosa virziena vadītājs Arnis Odiņš skaidro: “Visiem aktīvajiem braucējiem, – par pamatu ņemot sezonas nogales posmus Mūsā un Brenguļos, – tiks nosūtīta saite kā uzaicinājums piedalīties sapulcē. Visiem pārējiem interesentiem lūgums sazināties, rakstot uz e-pastu autokross@laf.lv. Sapulce sportistiem būs ļoti svarīga, jo kopīgi jāvienojas, kāds būs Latvijas autokrosa čempionāts 2021. gadā. Sapulces laikā informēšu par plānotajiem jaunumiem un idejām, kuras kopīgi ienesīsim jaunās sezonas noteikumos. Būs svarīgi balsojumi, tāpēc nepieciešama pēc iespējas lielāka sportistu aktivitāte.”

Pirmdien aizvadīta sacensību rīkotāju sapulce, kas nesa lieliskus sadarbības rezultātus un priekšstatus par to, kāds mūsu sports varētu būt rīkotāju redzējumā. Viedokļi tiks apvienoti ar sportistu vairākuma spriedumiem, un tas palīdzēs uzlabot nākamā gada čempionātu norisi.

Rīkotāju sapulcē autokrosa, rallijkrosa un Folkreisa pārstāvji iepazīstināja organizatorus ar savu disciplīnu nākamā gada plāniem, kuriem, izdiskutējot nianses, pievienojās arī rīkotāji. Zināmi provizoriskie sacensību kalendāri visām trim disciplīnām. Rallijkrosa un autokrosa izmaiņas tiks apkopotas pēc braucēju sapulcēm, savukārt par Folkreisa un Krosa komisijas autokrosa kausa plāniem informēsim tuvākajā laikā. Ņemot vērā, ka Folkreisa un Krosa komisijas kausa seriālos nav paredzētas grandiozas izmaiņas, šī disciplīna ir praktiski gatava sagaidīt jauno vasaras un, cerams, arī ziemas sezonu.

Krosa komisijas padome izsaka pateicību sacensību rīkotājiem par līdzšinējo un gaidāmo ieguldījumu sporta attīstībā, atzīmējot, ka pirmdienas neklātienes tikšanās bija balstīta uz kopīgu mērķi un sapratni.

Foto: Rallycross.lv

Informācijas avots:

www.autocross.lv