Krosa komisija
23.08.2022

RONALDS BALDIŅŠ PIEVIENOJAS FERRATUM RIGA RX DALĪBNIEKU PULKAM

2022 08 23 F1 Ronalds Baldiņš

Par savu dalību FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta Euro RX1 2022. gada sezonas ceturtajā posmā nule paziņojis pieredzes bagātais latvietis Ronalds Baldiņš, kurš 3. un 4. septembrī Rīgā, Biķernieku trasē paredzētajās sacensībās pievienosies EKS komandai, startējot līdzās komandas pastāvīgajam braucējam Enzo Idem.

2022 08 23 F1 Ronalds Baldiņš
Foto: Publicitātes foto

41 gadu vecais Baldiņš savā motoru sportu karjerā izcīnījis vairākus Latvijas motokrosa čempiona titulus, bet beidzamajos gados vairāk pievērsies rallijkrosam, kurā spējis pierādīt savas autobraucēja spējas un ātrumu. Divi Latvijas rallijkrosa čempiona titulu kroskartu ieskaitē, kā arī vairāki ievērības cienīgi starti Rally X Nordic un Nitro Rallycross sacīkstēs sniedz Baldiņam pieredzi un pārliecību nākamajam solim.

“Piedalīties Eiropas čempionāta sacīkstēs bija pēdējā brīža lēmums, bet lai tas piepildītos, es vēlējos labu auto un komandu, kurai varu uzticēties,” stāsta Ronalds Baldiņš. “EKS jau ir pierādījuši, ka viņi allaž vēlas uzvarēt un tas saskan ar manu ideoloģiju. Ļoti īsā laikā man būs jāapgūst daudz jauna, bet man galvā ir tikai viena doma – savās mājas sacīkstēs es vēlos cīnīties par augstākajām vietām. Konkurenti būs spēcīgi, bet es ceru, ka kopā ar EKS mēs spēsim izdarīt spiedienu uz čempionāta regulārajiem braucējiem.”

Baldiņš startēs ar jaunākās paaudzes Audi S1 EKS RX quattro – auto ar kuru Andreas Bakkeruds izcīnīja uzvaru iepriekšējā Euro RX1 posmā Norvēģijā.

“Visas komandas vārdā es laipni uzņemu Ronaldu EKS komandā. Es zinu cik mājas sacīkstes ir svarīgas visiem braucējiem un ceru, ka viņš latviešu faniem spēs sagādāt prieku un adrenalīnu,” saka EKS komandas īpašnieks Matiass Ekstroms. “Mums ir liela pieredze Rīgā un Baldiņš labi pārzina šo trasi. Šī kombinācija ļauj mums cerēt uz labu rezultātu. Mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu viņam adaptēties Audi spēkratam un izmantot visu šī auto potenciālu.”

3. un 4. septembrī Rīgā, Biķernieku trasē norisināsies FIA pasaules rallijkrosa čempionāta World RX dubultposms, kā arī FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta posms Euro RX1 klasē un FIA RX2e čempionāta posms elektroautomobiļiem.

Informācija par FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposma Ferratum World RX of Rīga-Latvia norisi Latvijā, Rīgā esošajā Biķernieku trasē pieejama sociālajos tīklos TwitterFacebookInstagram.

Ferratum World RX of Rīga-Latvia ieejas biļetes iespējams iegādāties ŠEIT.

Plašāka informācija:

Jānis Unbedahts, RA EVENTS

+371 26557801, janis@raevents.lv