Krosa komisija
01.12.2021

Ronalds Baldiņš devies uz Floridu, Amerikā, lai startētu “Nitro Rallycross” noslēdzošajā posmā

Rb 3

Latviešu autosporta braucējs Ronalds Baldiņš ar komandas “Olsbergs MSE” supercar automašīnu aizvadījis divus “Nitro Rallycross” sacensību posmus Amerikā. Sportists nolēmis šo gadu noslēgt ar vēl vienu uznācienu pasaulslavenajā seriālā, komanda jau devusies uz sacīksti otrpus okeānam.

Rb 3
Foto: Qnigan Rallycross Media

Ronalds Baldiņš, latviešu rallijkrosa braucējs: “Jāsaka tā, ka ar mums līdzīgi, kā ar maziem bērniem – dod mazo pirkstiņu, bet mēs paņemsim visu roku. Kamēr citi slīpē ielas sasnigušajā Latvijā, mēs esam ieraudzījuši gaismu tuneļa galā un atraduši iespēju doties uz Floridu, pēdējo Nitro Rallycross posmu šajā sezonā,” atklāj Ronalds.

“Gaidāmas negulētas naktis visiem mums un tiem, kuri seko līdzi un atbalsta mūs caur ekrāniem – vēl viena nedēļas nogale jāiztur. Centīsimies darīt visu, kas ir mūsu spēkos, lai parādītu pēc iespējas labāku sniegumu manā un komandas izpildījumā. Jācer, ka uz abiem pleciem sēdēs veiksmes putni un vēji pūtīs pareizajā virzienā,” tā Baldiņš.

Rb 1
Foto: Qnigan Rallycross Media

Septembra beigās latviešu rallijkrosa braucējs Ronalds Baldiņš saviem līdzjutējiem paziņoja, ka dodas uz Ameriku, lai piedalītos rallijkrosa seriālā “Nitro Rallycross”. Pēc pirmās neveiksmes ar starptautiskajiem lidojumiem, komanda nepadevās un novembrī mēģināja iekarot Ameriku otro reizi un tas vainagojās ar diviem aizvadītiem šo sacensību posmiem Fīniksā un Dienvidkalifornijā. Fīniksā pašmāju sportists iepazinās ar seriālu un “Olsbergs MSE” supercar automašīnu, bet jau otrajās sacensībās spēja iekļūt fināla braucienā un izcīnīt septīto pozīciju.

2021. gada “Nitro Rallycross” sezona sastāv no pieciem posmiem:

24.-25. septembris / Jūtas motorsporta pilsēta / Soltleiksitija, Jūta

2.-3. oktobris / ERX Motoru parks, Mineapolisa, Minesota

13.-14. novembris / “WildHorse” motorsporta parks, Fīniksa, Arizona

20.-21. novembris / “Glen Helen” sacīkšu trase, Dienvidkalifornija

4.-5. decembris / “The Firm” motorsporta parks, Florida

Rb 2
Foto: Qnigan Rallycross Media

“Nitro Rallycross” ir amerikāņu rallijkrosa sacīkšu seriāls, rallijkrosa braucēja Trevisa Pastrana un “Nitro Circus” radīts produkts, pirmā pilnā sacensību sezona tika atklāta šogad. Pasākumā piedalās tādi pasaules braucēji, kā Taners Fousts, Skots Spīds, Kevins Ēriksons, Olivers Ēriksons, Timijs Hansens, Kevins Hansens, Liams Dorans, Treviss Pastrana un Čeiss Eliots.

Rallijkrosa trases ir izveidotas daudz platākas kā Eiropā, nodrošinot apdzīšanas iespējas jebkurā trases posmā, padarot šīs sacensības skatītājiem un braucējiem ļoti baudāmas. Trases lielākoties ir ar jauktu segumiem, kur dominē dažādas grūtības pakāpes augstuma un tāluma lēcieni, kā arī dažāda slīpuma virāžas trases līkumos. Trašu izbūvē ir ļoti daudz līdzības ar motokrosam paredzētām trasēm, to elementus, pielāgojot rallijkrosa vajadzībām. Katra sacensību vieta ir unikāla, jo tā tiek gatavota uz konkrēto posmu šī seriāla vajadzībām.

Rb 4
Foto: Qnigan Rallycross Media

Sacensību tiešraide no Floridas būs pieejama Best4Sport.TV Youtube kanalā un Facebook lapā. Informācijai par sportista gaitām Amerikā iespējams sekot līdzi Facebook lapā Ronalds Baldiņš RX.

Tiešraides programma (pēc Latvijas laika):

Sestdiena

21:05 / Supercar 1:1 duelis

22:25 / Supercar 1:1 duelis 

23:05 / Supercar 1:1 duelis

23:25 / Supercar 1:1 duelis

Svētdiena

21:07 / Supercar hīti

21:51 / Supercar pusfināli

22:57 / Supercar LCQ

23:38 / Supercar fināli

Informāciju sagatavoja:

Zane Lielkāja 

Rallycross.lv / Sabiedriskās attiecības

E-pasts: media@rallycross.lv; Tel. Nr.: +371 26612249