Krosa komisija
25.10.2021

Ronaldam Baldiņam uzvara un otrā vieta Polijas autokrosā un rallijkrosā

248346439 208278378077306 6965504596582072067 N

Polijā aizvadīts noslēdzošais autokrosa un rallijkrosa čempionāta posms, kurā uz starta abās ieskaitēs izgāja Ronalds Baldiņš. Bagiju klasē Ronaldam triumfs, bet supercar klasē otrā vieta.

Pēc pirmās dienas, sestdienas, Ronalds bija līderis bagiju ieskaitē, bet Supercar klasē mūsu sportists ieņēma sesto vietu.

Svētdien Ronalds turpināja demonstrēt lielisku sniegumu un, pārliecinoši uzvarot trešajā kvalifikācijā bagiju ieskaitē, Ronalds kā līderis kvalificējās finālam. Arī finālā mūsu sportists demosntrēja lielisku sniegumu, par 6,6 sekundēm apsteidzot Mateušu Koseļski, bet Macejs Laskovskis atpalika 7,4 sekundes. Arī ātrākais aplis finālā piederēja Baldiņam.

Supercar klasē ceturtajā kvalifikācijā Ronalds ieņēma ceturto vietu, kas viņam kopvērtējumā ļāva ieņemt piekto vietu (156 pts), kvalifikācijas uzvarētājam Marcinam Gagacki zaudējot 26 punktus. Savā pusfinālā Baldiņš četru sportistu konkurencē ieņēma trešo vietu, Gagackim zaudējot 6,1 sekundi. Tas Ronaldam ļāva iekļūt finālā, kur bija jāstartē no pēdējās rindas. Arī finālā neķerams bija Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieks Gagackis, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Augsto otro vietu, gan apdzenot konkurentus, gan izmantojot viņu kļūdas pirmajā aplī, izcīnīja Ronalds, poļu braucējam zaudējot 6,5 sekundes, bet trešās vietas ieguvēju Maceju Manejovski apsteidzot par 1,3 sekundēm.