Rallija komisija
02.08.2021

Rallijsprints “Cēsis” noslēdzas ar Neikšāna/Jesses ekipāžas uzvaru

2021 08 01 14 43 18 3

Ar rallijsprinta “Cēsis” finišu noslēgušies rallija svētki divu dienu garumā – ātri, krāsaini un emocijām bagāti. Svētdien, 1.augustā, pēc 13 gadu pārtraukuma Cēsu pusē, ātrumposmos Ģikšu un Nītaures pusē atgriezās rallijs, šogad rallijsprinta formātā. 

2021 08 01 14 43 18 3

Sešos aizraujošos ātrumposmos sportistiem bija jāaizvada gandrīz 59 kilometri. Vairākās ieskaites klasēs intriga par to, kura ekipāža kāps uz augstākā pjedestāla pakāpiena, saglabājās līdz pat pēdējā dopa finišam.  

Savā ieskaites klasē RK8 un arī rallijsprinta kopvērtējumā uzvaras laurus plūca pieredzējušo sportistu Māra Neikšāna/Anrija Jesses ekipāža. Otrā vieta klasē Ralfam Sirmacim/Jānim Sokolovam, bet trešie Krišjānis Zintis Putniņš ar stūrmani Mārtiņu Puriņu.

RK 11 konkurencē pirmā vieta Jānim Salam / Jānim Bruzinskim, otrie Jānis Grīnbergs / Jānis Strazdiņš un trešajā vietā Rimants Kalniņš / Armands Lūkins.

Ātrākie no žiguļiem (RK 12) Cēsīs izrādījās Alda Vilcāna / Dairas Vilcānes ekipāža , nākamie bija Arvis Vecvagars / Māris Egle un trijnieku noslēdza Jānis Vanags / Kaspars Gailītis.

RK 9 vērtējumā kā ātrākais tika apbalvots Kristera Cimdiņa / Renāra Šķendera duets, otrā vieta Gintam Lapsam / Kasparam Lindem.

RK 10 vērtējumā ātrākā bija viesu ekipāža Fabio Schwarz / Dennis Zenz, aiz viņiem finišu sasniedza Uldis Lepiksons / Ainars Šteinbergs un Agris Upītis / Andris Spilva.

Rallija svētkus Cēsīs atbalstīja : Amatas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība.

Foto: Dace Janova

Informāciju sagatavoja:
Dace Janova, rallijsprinta “Cēsis” preses sekretāre