Standarta automobiļu komisija
13.07.2021

Rallija svētki Cēsu novadā 31. jūlijā un 1. augustā

Am2020 07 05 16 08 36 1

Minirallijs “Amata” norisināsies 5 ātrumposmos, kuru kopējais garums būs līdz 25 km. Sacensību trasi pārsvarā veidos grants segums,  bet 10% no trešā ātrumposma būs asfalts.

Am2020 07 05 16 08 36 1

“Esam uzņēmušies rīkot rallija svētkus Cēsu novadā- divi ralliji, divās dienās, divos mēnešos! Sestdienu, 31.jūliju, sāksim ar minirallija 2.posmu “Amata”, kur servisa parks un rallija centrs atradīsies Līvu ciematā. Visi trīs unikālie ātrumposmi ir izmantoti Cēsu rallijā un ir labi zināmi lielākajiem rallija entuziastiem, piemēram, vien vārds “Kārļi” jau dažiem uzdzen skudriņas”, stāsta sacensību vadītājs Māris Millers.

Minirallija “Amata”  oficiālie dokumenti 
Dalībnieku pieteikšanās minirallijam

“Svētdien, 1.augustā, pēc 13 gadu pauzes kalendārā atgriežas rallijs “Cēsis”, šogad gan tikai rallijsprinta formātā”, atklāj Māris Millers.  “Rallijsprintam trases pieraksts paredzēts svētdienā, lai sportisti ar dugotajām mašīnām var braukt abas dienas un kārtīgi izbaudīt! Trasei būs savi unikālie ātrumposmi, kas nesakritīs ar minirallija maršrutu, tie arī ir labi zināmi rallija faniem. Rallijsprints  pierūcinās Nītaures un Ģikšu pusi un ceram, ka nostaļģijas vārdā trasē redzēsim leģendārus uzvārdus un sen neredzētas “benzīngalvas”. Bez tam, “Lada” klasē arī paredzētas specbalvas!”

Rallijsprinta servisa parks un rallija centrs atradīsies Cēsis un visa informācija par rallijsprintu no 13.07.2021 būs atrodama ŠEIT.

Pasākumu atbalsta : Amatas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība

Foto: Dace Janova

Informāciju sagatavoja:
 Minirallija “Amata” preses sekretāre Dace Janova