Drifta komisija
11.12.2020

Pie bērniem svētkos dosies krāsojamās grāmatas ar autosporta tematiku

1122

Šajā gadā arvien vairāk tiek uzsvērta nepieciešamība atbalstīt vienam otru, jo esošie apstākļi ietekmējuši un mainījuši ikdienu daudziem. Ziemassvētku laikā, pie bērniem, ar Latvijas Bērnu fonda palīdzību nonāks vairāk nekā 400 krāsojamās grāmatas ar autosporta tematiku. Grāmatiņas radījuši divi autosporta fotogrāfi, atspoguļojot drifta un rallija sacensību norisi.

Linda Medne, LAF Ģenerālsekretāre: “Priecājamies, ka šogad mums ir iespēja iejusties rūķu lomā un palīdzēt Ziemassvētku vecītim, iepriecinot, iespējams, jaunos autosporta talantus. Šis ir interesants veids bērniem iepazīties ar motoru sportu. Ceram, ka šīs krāsojamās grāmatiņas iepriecinās bērnus un, kas ir svarīgi, šādā veidā bērni trenē pacietību, uzmanības noturību, akurātumu un patstāvību – šīs ir īpašības, kuras attiecināmas ne tikai uz dažādu profesiju pārstāvjiem, bet arī labiem un izciliem autosporta braucējiem.”

Ziemassvētku laikā, pie bērniem, ar Latvijas Bērnu fonda palīdzību nonāks vairāk nekā 400 krāsojamās grāmatas ar autosporta tematiku.

“Mūsu birojs lēnām piepildās ar Ziemassvētku vecīša palīgu sarūpētajām dāvanām, piemēram, Latvijas Automobiļu federācijas sagādātās krāsojamās grāmatas, kas uz svētkiem, kopā ar citiem pārsteigumiem, nonāks pie bērniem no daudzbērnu, maznodrošinātajām, audžu ģimenēm, bērniem ar īpašām vajadzībām, vardarbībā cietušajiem bērniem. Paldies visiem palīgiem, kas padara svētkus iespējamus arī šiem visdažādākā vecuma ķipariem,” ar labajiem darbiem dalās Latvijas Bērnu fonda projektu vadītāja, Veronika Butāne.

Krāsojamās grāmatas radītas, atspoguļot drifta un rallija sacensības Latvijā, kā arī kaimiņos – Lietuvā un Igaunijā, kurās piedalās Latvijā un pasaulē zināmi drifta piloti un rallija ekipāžas.

Viens no idejas autoriem, autosporta fotogrāfs, krāsojamo grāmatu satura radītājiem, Aigars Laurinovičs: “RallyEmotions un DriftEmotions fotogrāfam Egonam Ansbergam jau sen bija ideja radīt savu fotogrāfiju krāsojamas versijas. Viņš ar šo domu ieinteresēja arī mani. Egonam bija vairāk fotogrāfijas no drifta sacensībām, bet man no rallija – attiecīgi, tā tika radītas divas dažādas grāmatiņas. Sanāca ļoti interesants projekts, tas bija pirmais Eiropā, vismaz mēs par tādu krāsojamās grāmatiņas versiju, kur no reālām fotogrāfijām izveidotas krāsojamās bildes, nebijām dzirdējuši.”

Fotogrāfi, Aigars un Egons, Latvijas Automobiļu federācijai dāvināja īpašus eksemplārus, kurus parakstījuši fotogrāfijās redzamo automašīnu piloti un ekipāžas.

Foto: Publicitātes

Informāciju sagatavoja:

LAF Prese