Rallija komisija
30.03.2021

Pasaules Junioru rallija čempionāta rīkotāji piesaka Sesku un Franci kā jaunās sezonas favorītus

Lielaisizm Vinnefotolv 4345

Pasaules junioru rallija čempionāta rīkotāji nosaukuši Mārtiņu Sesku par galveno favorītu uz  čempionāta līdera godu. LMT Autosporta Akadēmijas ekipāža Sesks/Francis ir līdz šim vienīgie Latvijas rallija braucēji, kas kāpuši uz pasaules junioru rallija čempionāta  augstākā pjedestāla. Pirmo vēsturisko uzvaru ekipāža sasniedza Igaunijas posmā, bet aizvadīto sezonu noslēdza kā vicečempioni.  Trijos no četriem sacensību posmiem ekipāža finišēja labāko trijniekā.         

Lielaisizm Vinnefotolv 4345

“Mums ir trīs gadu pasaules junioru rallija čempionāta plāns – pirmo gadu izmantojām, lai adaptētos, un godīgi sakot, tas nebija pats veiksmīgākais gads, pagājušajā gadā atgriezāmies ar pieredzi un daudz stiprāki. Tagad  visa uzmanība ir tikai vienam mērķim: uzvarēt čempionātā”,  sacīja Sesks.

Pasaules junioru rallija čempionāta 20. jubilejas sezonā startēs ļoti spēcīgs un pieredzējis jauno  autobraucēju sastāvs. Starp Seska/ Franča  sīvākajiem konkurentiem ir soms Sami Pajari, kurš pagājušajā gadā pasaules junioru rallija čempionātā ieņēma trešo vietu, kamēr Sesks izcīnīja otro. Ne mazāk ātri un godalgoti ir arī visi pārējie – igauņu autosportists Roberts Virves,  brits Džons Ārmstrongs, soms Lauri Jona, īrs Viljams Kreigtons un slovāks Martins Koči, kurš pēdējās četras sezonas aizvadījis pie R5 automašīnas stūres.    

Pirmais šī gada pasaules junioru čempionāta sacensību posms notiks Horvātijā (22.-25.aprīlī), nākamais akmeņainajos un viltīgajos Portugāles ceļos (20.-23.maijā), sezonas  vidus no 15. līdz 18.jūlijam paies tepat Igaunijā, bet sezonu noslēgs  sacensības Beļģijā (13.-15.augustā) un  Spānijā (14.-17.oktobrī).

Martins Sesks Italy 2020 001 606c1 F 1400x788

Informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook”@MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks, kā arī LMT Autosporta Akadēmijas „Facebook” lapā@AutosportaAkademija.

Foto: Publicitātes

Informāciju sagatavoja:

Ieva Hmieļevska

Tālr. 26596186

E-pasts: ieva@rallykurzeme.lv