Drifta komisija
10.06.2021

Pasaules drifta sacensības Biķerniekos apmeklēs arī skatītāji, tiek uzsākta biļešu tirdzniecība

A Un D Sektora Tribines

Pēc gada ilga pārtraukuma FIA Starpkontinentālā drifta kausa izcīņa atgriežas, pirmo reizi posms tiek rīkots Eiropā. Sacensības norisināsies jau nedēļas nogalē, 12.-13. jūnijā, Biķernieku trasē, Rīgā. Sacensības, kurās, iespējams, gaidāms visspēcīgākais sastāvs kāds bijis līdz šim drifta sacensībās.

Plakats 1

Biļetes skatītājiem būs pieejamas atsevišķi uz katru sacensību norises dienu. Biļetes uz sestdienu, kurā paredzēti oficiālie treniņbraucieni, kvalifikācijas braucieni un tandēmu TOP32 braucieni maksās 50 EUR, bet biļete uz svētdienas tandēmu treniņiem un TOP16 finālbraucieniem maksās 75 EUR.

Biļešu iegāde tiek nodrošināta ar bookla.eu aplikācijas palīdzību – https://bookla.eu/lv/company/riga-fia-intercontinental-drifting?_branch_match_id=931520066338298037&utm_medium=marketing

Drifta sacensības klātienē varēs apmeklēt Latvijas iedzīvotāji, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir Latvijā vakcinēta pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc “AstraZeneca” vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc “AstraZeneca” vakcīnas otrās devas saņemšanas. Tāpat sacensības būs atļauts skatīties personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju. 

Ierodoties Biķernieku trasē apmeklētājiem būs jāuzrāda ar vārdu un uzvārdu personalizēta ieejas biļete kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu, sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kuru lūdzam apmeklētājiem pārbaudīt pirms biļešu iegādes procesa.

Elīne Berķe, FIA IDC sacensību rīkotāja pārstāve: “Vakcinācija pret Covid-19 ir iespēja sabiedrībai dzīvot drošāk un pārvarēt krīzi, kurā esam nonākuši. Šobrīd esam patiesi priecīgi par iespēju atgriezties ierindā, un tas noticis galvenokārt pateicoties vakcinācijas tempam valstī! Vēlamies pateikties par sadarbību un veiksmīgo komunikāciju Slimību profilakses un kontroles centram, Veselības ministrijai un Izglītības un zinātnes ministrija.”

Sacensībās uz starta redzēsim arī drifta braucējus no Latvijas. Ar pasaulē labākajiem drifta braucējiem sacentīsies mūsu pašmāju drifteri Kristaps Blušs, Nikolass Bertāns, Edgars Kroģeris un Ivo Cīrulis, kuri noteikti ir vieni no lielākajiem konkurentiem citiem sportistiem savas mājas trasē.

Sacensībām tiks nodrošināta bezmaksas tiešraide visos oficiālajos sociālajos tīklos FIA IDC.

Informācijai par pasākumu iespējams sekot līdzi oficiālajā mājas lapā www.fiadriftingcup.com, kā arī sociālo tīklu profilos Facebook: FIA Intercontinental Drifting Cup, Latvian Drift page un Instagram: @fia_drifting_cup un @latviadrift.