Rallija komisija
03.08.2022

No skatītāja par dalībnieku: Mārtiņš Sesks debitēs rallijā “Cēsis”

Ifo Sesks Flat Out Media Sml

Latvijas Mobilais Telefons atbalstītais pilots Mārtiņš Sesks un stūrmanis Renārs Francis šajā nedēļas nogalē (5.-6.augustā) debitēs  rallijā Cēsis. Latvijas rallija čempionāta 3.posmā ekipāža ļausies sportiskiem izaicinājumiem LRC3 klasē un veiks 8  grunts ātrumposmus 89,75 km kopgarumā.

Ifo Sesks Flat Out Media Sml
Foto: Flat-Out media

“Cēsu rallijā iepriekš esmu bijis tikai kā skatītājs – tad, kad rallijs notika biju vēl pārāk mazs, lai sēstos pie rallija mašīnas stūres. Tādas nopietnas sacensību vai treniņu pieredzes Cēsu ceļos mums nav. Daudz gadu pagājis arī kopš 2014.gada, kad daļu rallijsprinta ieskaites ceļu Latvijas rallijā veicām Cēsu pusē. Tāpēc sagaidām pārsteigumiem bagātu un aizraujošu sacensību,” apliecina rallija pilots Mārtiņš Sesks.

Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža Cēsis startēs ar Lietuvā bāzētās Proracing Rally Team Škoda Fabia R4 jeb Rally 2 kitkāru, kas sagatavots ātriem un līkumotiem ceļiem.

“Startējot ar šo auto esam pārbaudījušu tā potenciālu  gan LRČ pirmajā posmā Gulbenē, gan vairākos Eiropas Rallija čempionāta posmos Open ieskaitē. Mums kā ekipāžai ir izdevies pārliecināties, ka neskatoties uz mazāku motora jaudu un mazāku maksimālo ātrumu, līdz 160 km/h ātrumam kitkārs paātrinās, bremzē un vadās tuvu identiski Rally 2automašīnai. Iespēja ar šo auto veikt daudz kilometru spēlēja lielu lomu ERC Liepājas posma rezultātā. Cēsīs kopā ar Proracing Rally Team grasāmies pārbaudīt vēl virkni regulējumu iespēju un pacīnīties ar konkurentiem, kuriem ir Rally 2 klases tehnika,” skaidro Sesks.

Plašāka informācija par ekipāžas sportiskajām gaitām atrodama sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook”@MartinsSesksRallying un „Instagram” @martins_sesks.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Hmieļevska

Tālr. 26596186, E-pasts: hmielevskai@gmail.com