Standarta automobiļu komisija
09.05.2022

Minirallija sezonas jaunums – posms “Vecpiebalga”, pierūcinās Vecpiebalgas novada ceļos

Olympus Digital Camera

Vai esi baudījis ūdensrožu ziedēšanu un ralliju vienlaicīgi? Ja nē, šī unikālā iespēja Tevi sagaida 9. jūlijā, kad startēs ERST Finance minirallija kausa izcīņas 2. posms, minirallijs “Vecpiebalga”.

Olympus Digital Camera

Vecpiebalgas novads ir izslavēts ne tikai ar krāšņo ūdensrožu ziedēšanu, bet arī ar līkumotiem ceļiem, kuri gaidīs kā minirallija dalībniekus, tā skatītājus. Zinātāji arī stāsta, ka katram otrajam vecpiebaldzēnam garāžā top sacensību auto, kurus mēs labprāt rezētu dalībnieku rindās!

Māris Millers, minirallija sacensību rīkotājs: “Sezonas jaunums “Vecpiebalga” ir nebijis posms minirallija norises vēsturē. Šeit dalībniekus sagaidīs interesanti, līkumoti un arī tehniski ātrumposmi, kuros cīnīties par vērtīgajām sekundes simtdaļām.”

Prieku par gaidāmo miniralliju pauž arī Vecpiebalgas apvienības pārvaldes sporta organizators Toms Praulītis, kurš atzīst, ka Piebalgas pusē autosporta atzpazīstamību un apmeklētību veiksmīgi sekmējis vecpiebaldzēns Kārlis Nebars, kurš guvis panākumus dažādās autosporta sacensībās.

“Priecē, ka minirallijs ”Vecpiebalga” norisinās Vecpiebalgas un Inešu apkaimē. Vidzemes ziemas kausa posmi sevi jau pierādījuši kā apmeklēti un gaidīti notikumi. Ceru, ka minirallijs ”Vecpiebalga” kļūs par tradicionālu pasākumu, kurš piesaistīs apmeklētājus un dos ekonomisku pienesumu novada attīstībā,” ar domām par gaidāmo pasākumu dalās Toms Praulītis.

Kā jau ierasts, arī šis minirallijs pulcēs kuplu dalībnieku skaitu, kuru vidū var būt ikviens, kas vēlas pārbaudīt savus spēkus trasē.

Plašāka informācija par minirallija “Vecpiebalga” norisi sekos sociālajos tīklos: https://www.facebook.com/MinirallijsVecpiebalga/ un mājaslapā: www.minirallijs.lv

Papildus informācija:

Krista Blūma, Millers motorsport preses sekretāre

E-pasts: rally.cesis@gmail.com, Tel.: + 371 26673396