Rallija komisija
19.04.2022

Mārtiņa Seska ekipāža startēs Kanāriju salu ERČ rallijā

1fo07243

Rallija braucējs Mārtiņš Sesks portālam fiaerc.com atklājis, ka viņš piedalīsies arī sezonas trešajā Eiropas rallija čempionāta posmā, kas no 12.-14. maijam notiks Kanāriju salās.

1fo07243
Foto: ERC, FLAT-OUT media agency

Mārtiņš, kurš šobrīd startē ar ”Škoda Fabia Rally2-Kit” automašīnu, sezonas pirmajos divos ERČ posmos izcīnīja pārliecinošas uzvaras ERC Open klasē, apliecinot savu ātrumu arī ar pilnpiedziņas auto.

“Mēs startēsim Kanāriju salās – tas, manuprāt, ir skaidrs,” portālam FIA ERCsaka Mārtiņš Sesks. “Kā un ar kādiem variantiem mēs startēsim, vēl nezinu. Bet domāju, ka mēs tur būsim vienā vai otrā veidā. Mēs jau bijām ieplānojuši šos pirmos rallijus, tāpēc tagad mums jāskatās, kā mēs visu sakārtosim, lai startētu nākamajos posmos.” 

“Līdz [trešajam posmam] vēl ir nedaudz laika, tāpēc mēs joprojām strādājam pie visām iespējām un izmēģinām visu, ko varam. No vienas puses, tā ir ļoti laba sajūta, ka jūtamies brīvi par to, ko darām. Esmu pārliecināts, ka spēsim gūt maksimālu rezultātu.”

Jūlijā ERČ posms notiks Liepājā, kurā Sesks 2019.gadā ar ”Škoda Fabia R5” (tas bija viņa pirmais rallijs pie R5 stūres) izcīnīja trešo vietu. Mārtiņš neizslēdz iespēju, ka šogad šajā rallijā varētu startēt ar Rally2 tehniku. 

“Par to es domāju arvien vairāk,” turpina Sesks. “Braucot uz Azoru salu ralliju, mums nebija tik daudz pieredzes ar pilnpiedziņas automašīnām, taču, manuprāt, mēs ar to ļoti labi tikām galā. Domāju, ka mēs varētu būt patiešām konkurētspējīgi tādos rallijos kā Liepājā un Polijā. Mēs zinām, ka varam sasniegt labus rezultātus neatkarīgi no tā, ar kādu automašīnu brauksim, tāpēc domāju, ka mēs tur varētu uzrādīt ļoti, ļoti labus rezultātus.”

Informācijas avots:

www.go4speed.lv