Rallija komisija
15.03.2024

Marta izskaņā sportista talanta cienītājus iepriecēs dokumentālās filmas pirmizrāde par Mārtiņa Seska ceļu uz autosporta Olimpu

Sesks Swe 2

Pirms rallija sezona uzņem tempu, Mārtiņš Sesks sadarbībā ar “Tet”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Mission Latvia” saviem līdzjutējiem un atbalstītājiem sarūpējis vēl kādu īpašu notikumu – dokumentālās filmas “Ātruma skartie” pirmizrādi 2024. gada 27. martā pulksten 18.00 kino “Splendid Palace”.

Sesks 2024 1

Filma vēsta par mērķtiecību, gribu un ātrumu. Par jauna rallija pilota apņēmību traukties pa maz zināmu ceļu – uzvarēt, krist un atkal celties, lai iekļūtu Eiropas rallija čempionāta elitē un pietuvotos autosporta Olimpam. Filma ir stāsts par ātrāko Latvijas rallija pilotu Mārtiņu Sesku, kurš pārstāv jau trešo ģimenes paaudzi rallijā. Vienlaikus filma ir stāsts par aizrautīgiem cilvēkiem viņam līdzās, par virzību uz mērķi vairāku gadu desmitu garumā no Liepājas Piena kombināta 1965. gadā līdz Pasaules rallija čempionāta posmam Latvijā un Liepājā 2024. gadā.

Filmas autors Sandijs Semjonovs (“Skuba Films”) sekojis autosportista Mārtiņa Seska gaitām 2023. gada Eiropas rallija čempionātā, kas kļuva par pagrieziena sezonu sportista karjerā, un pēc vairākiem gadiem juniora statusā ļāva iekļūt un sevi pierādīt Eiropas spēcīgāko rallija pilotu elitē.

Filma ļauj iepazīt gan tos, kuri atbalstījuši un virzījuši Mārtiņu Sesku, gan tos viedokļa līderus Latvijas rallija saimē, kuri nenoguruši sekmējuši Latvijas nonākšanu pasaules rallija norišu epicentrā.

Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu paradīze” klātienes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv/lv/event/138387 no 15.marta. Dienu pēc filmas pirmizrādes kino “Splendid Palace”, t.i. no 28.marta  skatītājiem tā būs pieejama Tet TV+ un LMT viedtelevīzijā. Filmas tapšanu finansiāli atbalstījuši “Tet”, “Latvijas Mobilais Telefons” un “Mission Latvia”.

Ekipāžas sportiskajām gaitām iespējams sekot sociālo tīklu kontos „Twitter” @MSesks, „Facebook” @MartinsSesksRallying, „Instagram” @martins_sesks un mājaslapā www.martinssesks.com.

 

Foto: no sportista arhīva

Informāciju sagatavoja: Ieva Hmieļevska