Rallija komisija
12.09.2023

Lietuvas rallijā E. Blūms/D. Eglītis nepadodas tehniskiem sarežģījumiem un izcīna 2. vietu klasē

Eb2

Lietuvas rallija čempionāta pirmspēdējā posmā “Alburnus Rally Elektrėnai” LARČ3 grupā E. Blūms/D. Eglītis izcīnīja otro vietu, nostiprinot TOP3 pozīciju pirms sezonas noslēguma sacensībām. Piektdien rallija atklāšana, savukārt sestdien aizvadīti deviņi ātrumposmi, 115km garumā, rallija uzvara – V. Žala/I. Pūķis, bet otrā vieta M. Samsonas/E. Snitkas.

Eb1

Pieredze ir vērtīga lieta, pateicoties ekipāžas zināšanām, tā varēja cīnīties un ātri pielāgoties jauniem un nebijušiem apstākļiem, ar pilnpiedziņas auto – jābrauc kā ar priekšpiedziņas. Emīla Blūma pieredze, kas iegūta 7-8 gadus atpakaļ, piedaloties sacensībās ar priekšpiedziņas auto noderēja – labas iemaņas, izcīnītas kaujas, nācās tikai atsaukt atmiņā, kas tad attiecīgajā situācijā jādara.

Emīls Blūms, Rallyworkshop komandas rallija pilots: “Var just, ka sezonas noslēgums tuvojas un spriedzes netrūkst. Ceturtajā ātrumposmā mūsu auto tehniskas problēmas – starpass diferenciālis – kā rezultātā no pilnpiedziņas auto kļuvām ar auto, kam tikai priekšpiedziņa, kura arī ne visu laiku strādāja kā nākas. Tas bija negaidīti, ļoti ātri bija jāmaina domāšana, braukšanas stils un katru kilometru braucot, domājām, ka tūliņ apstāsimies un izstāsimies. Esam priecīgi, ka finišs, auto izturēja, smags rallijs, nekad jau nevar zināt, kas notiks. Mums ir stipra komanda, paldies katram par atbalstu – tiešām lepojos.”

Šobrīd komandai ir divas nedēļas starp sacensībām un laiks sagatavot tehniku, pārliecināties, bet nākamās sacensības jau šā mēneša noslēgumā – “SAMSONAS Rally Utena”, kurām sekos Igaunijas rallija čempionāta noslēdzošais posms “Saarema Rally” – kas norisinās uz salas un ir viens no īpašākajiem posmiem – 6.-7.oktobris.

 

Foto: Publicitātes foto

Informāciju sagatavoja: Emīls Blūms