Rallija komisija
30.06.2022

LIEPĀJAS PILSĒTAS IELĀS NOTIKS TET RALLY LIEPĀJA DALĪBNIEKU PARĀDE

2022 06 30 F2 Tet Rally Liepaja ©tetrallyliepaja

FIA Eiropas rallija čempionāta piektā posma Tet Rally Liepāja ietvaros, piektdien, 1. jūlijā, rallija pilsētas Liepājas ielās plānota dalībnieku parāde, ļaujot skatītājiem vēl tuvāk apskatīt jaudīgās rallija automašīnas. Pirms parādes norisināsies arī oficiālā rallija atklāšanas ceremonija.

2022 06 30 F2 Tet Rally Liepaja ©tetrallyliepaja

Tet Rally Liepāja svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 1. jūlijā, plkst. 21.00 un notiks pašā pilsētas centrā – Rožu laukuma. Uzreiz pēc atklāšanas, plkst. 21.15 paredzēta arī dalībnieku parāde Liepājas ielās, kurās ekipāžas startēs pa grupām, kopumā veicot 5.90 kilometrus garu maršrutu.

Parādes maršruts vedīs sākot no starta estakādes pie Rožu laukuma pa Zivju ielu, tālāk nogriežoties uz Kungu ielu un Lielo ielu. Turpinājumā sportisti dosies garām Pētertirgum un Jāņa Čakstes laukumam, tālāk virzoties pa Jūrmalas ielu un Dzintaru ielu, braucot gar Liepājas jūrmalas parku. Pēc tam dalībnieki brauks gar Tirdzniecības kanālu, dodoties koncertzāles Lielais Dzintars virzienā. Parādes turpinājumā dalībnieki dosies pāri tramvaja tiltam, pa Rīgas ielu virzoties uz servisa parku Annas tirgus laukumā.

2022 06 30 F1 Tet Rally Liepaja Scheme ©tetrallyliepaja

FIA Eiropas rallija čempionāta piektais posms Tet Rally Liepāja šogad notiks 1.-3. jūlijā, un tā ātrumposmi norisināsies Talsu un Dienvidkurzemes novados. Tet Rally Liepāja ieejas biļetes iespējams iegādāties rallija oficiālajā interneta vietnē www.lvrally.com.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Tet Rally Liepāja iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Talsu novads. Tet Rally Liepāja palīdz īstenot Dienvidkurzemes novads un Latvijas Automobiļu federācija.

Visi jaunumi un informācija par Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Unbedahts, RA EVENTS

+371 26557801, janis@raevents.lv