Krosa komisija
23.08.2022

Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta piektais posms 27. augustā Jēkabpils novada Biržos

Screenshot 2022 08 23 At 15.45.52

Augusta mēnesis Jēkabpils novadā noslēgsies ar gada gaidītāko pasākumu autotrasē “Baroni”, Latvijas – Lietuvas rallijkrosa čempionāta piektais posms. Arī šogad Salas novada Biržos autotrasē “Baroni” pulcēsies pazīstami sportisti un sniegs skatītājiem aktīvu, atraktīvu un autosporta piepildītu sestdienu. 

Screenshot 2022 08 23 At 15.45.52
Foto: Toms Paipals

Dalībnieku reģistrācija rit pilnā sparā, bet tiek prognozēts, ka braucēju sastāvs gaidāms iespaidīgs, jo cīņas par sezonas augstāko pakāpienu norit visas sezonas garumā. Šajā gadā dalībnieku skaits klasēs ir audzis un sportisti atgriezušies spēcīgāki. 

Neilgi pirms sacensībām Baronu trase piedzīvoja pārmaiņas. “Rūpējoties par trases drošību, pārbūvēts trases nožogojums pirmajā līkumā, izmainīti tramplīni, to vietā izveidojot negatīvus līkumus. Ticis izmainīts arī trases lēnākais līkums, kopumā trasei paliekot ātrākai. Svarīgs jaunums ir arī tas, ka  ierastais Joker aplis atradīsies pavisam citā vietā.  Rīkotāji sola, ka šīs sacensību dienas aktivitāšu klāstu bagātinās ne tikai dinamiskas auto sacīkstes, bet arī citas izklaides gan pieaugušajiem, gan arī mazākajiem sacensību apmeklētājiem,” teic rallijkrosa braucējs, biedrības “SKN Sports” pārstāvis Reinis Nitišs.

Sacensību programma:

Sestdiena, 27.augusts

09:00 / Sacensību atklāšanas ceremonija

09:20 / Sacensību starts

1., 2. kvalifikācijas braucienu sērija

3. un 4. kvalifikācijas braucienu sērija

Pusfinālu braucieni

Fināls

Apbalvošanas ceremonija

Ieejas biļetes sākot no 22.augusta būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Astarte Nafta” degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Viesītē un Aknīstē. Iepriekšpārdošanas biļešu cena būs 10 EUR. Ieejas maksa sacensību dienā – 12 EUR. Pensionāriem biļetes cena iepriekšpārdošanā un sacensību dienā tikai 5 EUR. Bērniem, augumā līdz 1,5 m un 1.grupas invalīdiem – ieeja pasākumā bez maksas. 

26. augustā autotrasē “Baroni”, norisināsies oficiālā treniņu diena pirms otrā sacensību posma, dalībnieku reģistrācija atvērta www.rallycross.lv.

Kopvērtējums pa klasēm pēc četriem sacensību posmiem:

Yaris Cup:

1.Linards Jasons

2.Klāvs Žvagins

3.Toms Bumbiers

Lada RX:

1.Jānis Olle

2.Andris Krastiņš

3.Mārtiņš Muraška

SUPER 1600

1.Jano Ligurs (Igaunija)

2.Ritis Gurklis (Lietuva)

3.Ritis Rutkauskas (Lietuva)

SUPER 2000

1.Marko Muru (Igaunija)

2.Ivo Gabrāns

3.Kristaps Kasparovičs

BMW RX 3000

1.Kārlis Nebars

2.Raivis Galviņš

3.Ralfs Igaveņš

Xtreme Bagiji

1.Reinis Nitišs

2.Jānis Baumanis

3.Liza Talivere (Igaunija)

SUPERCAR

1.Edijs Ošs

2.Andri Ouns (Igaunija)

3.Jānis Veģeris

Dalībnieku reģistrācija atvērta www.rallycross.lv, turpat iespējams sekot līdzi jaunumiem. Informāciju meklē arī sociālajos tīklos Facebook.com/ @rallycross.lv, @sknsports un Instagram.com / @rallycross.lv.

Latvijas – Lietuvas Rallijkrosa čempionāta 5. posmu atbalsta Astarte Nafta, sacensības organizē: SKN Sports, Rallycross.lv un Jēkabpils novads, pasākuma oficiālais radio: Radio1 

Plašāka informācija:

Ieva Lapiņa, Biedrība “SKN sports”

E-pasts: ievalapinnna@gmail.com

Tel. Nr.: +371 20288054