Krosa komisija
28.06.2024

Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta 3. posmā Lietuvā nebūs vieglas cīņas

Nojusurbutisphotography 82

Latvijas – Lietuvas rallijkrosa čempionāta trešais posms norisināsies jau šajā svētdienā, 30. jūnijā, Vilkiču autosporta kompleksā. Sacensībās piedalīsies vairāk nekā septiņdesmit dalībnieku no visām trim Baltijas valstīm. Dalībnieku sarakstā ir vairāk nekā 20 lietuvieši, taču tie zina, ka cīņas nebūs vieglas.

Nojusurbutisphotography 82

Klase, kur būs vislielākais dalībnieku skaits, ir BMW RX 3000. Šajā klasē sacensībām reģistrējušies jau vairāk nekā 20 dalībnieki. Tiesacenšas ar tehniski identiskām mašīnām, tāpēc starp braucējiem vienmēr notiek lielākā cīņa. Starp šīs klases braucējiem ir divi lietuvieši – Ignas Petreiķis un Lukas Sidabras.”Mēģināšu kārtīgi nobraukt Vilkičus un ceru, ka būs labi. Esam gatavi sacensībām, mašīna ir uzbūvēta. Ceru, ka šī posma finālā sakārtošu lietas kā tas vajadzīgs. Šosezon kvalifikācijas braucu labi, bet finālos nesasniedzu vēlamo rezultātu. Man ļoti patīk pati trase. Pēdējos divus gadus Vilkičos man padevās labāk braukt pa asfaltu, nevis pa granti, tāpēc ceru uz labu rezultātu,” Lukas Sidabras apgalvo, lai arī Vilkiču trase viņam ir labi zināma, bet vieglu cīņu savas valsts skatītāju priekšā viņš nesagaida.

SUPERCAR RX savu dalību ir pieteicis Lietuvas spēcīgais un ātrais autosporta pilots Pauļus Petrovskas. Viņš tiek dēvēts par Lietuvas rallijkrosa skatītāju mīluli! Pauļus ir vairākkārtējs rallijkrosa un autokrosa čempions savā dzimtenē un Baltijas valstīs, kā arī plašus panākumus guvis Eiropas čempionātu ieskaitēs. Vietējiem skatītājiem būs iespēja satikt, bet dalībniekiem pacīnīties un mācīties.
Latvijas čempions autokrosā, Roberts Rumbenieks, pieteicies piedalīties XTREME ieskaites klasē un būs konkurents visiem dalībniekiem.

Sacensības norisināsies Vilkiču sporta kompleksa trasē. Biļetes iespējams iegādāties www.bilietai.lt, taču Latvijas – Lietuvas čempionāta trešo sacensību posmu būs iespējams skatīties arī tiešraidē Rallycross.lv Facebook un Youtube platformās.

 

Foto: Rallycross.lv

Informāciju sagatavoja: Linda Vecgaile