LAF
21.10.2021

Latviešu kartinga braucēja Alise Štolcermane FIA projektā “Rising stars”

Mini

Latvijas pārstāve, kartinga braucēja, Alise Štolcermane devusies uz Francijas pilsētu Marseļu, lai piedalītos FIA projektā “Rising stars” nometnes junioru programmā, kas norisinās šajā nedēļā, 21.-23. oktobrī, “Circuit Paul Ricard” trasē.

Photo 2021 10 21 15 25 09 1
Foto: Sportistes personīgais arhīvs

Alise pirms nometnes uzsākšanas: “Es pirmo reizi piedalos šādā pasākumā. Nozīmīgs ļoti, jo zinu, ka būs interesanti. Man patīk visādi jaunumi! Šādā projektā starp daudz citām meitenēm var daudz ko iemācīties un saprast vai autosports patiešām patīk. Esmu gatava, darīšu visu, ko varēšu, lai varētu turpināt dalību, tad jau redzēsim kā būs.”

Alise jau paspējusi apskatīt pilsētu un reģistrējusi dalību projektā, kurš sāksies jau šodien un ilgs trīs dienas. 14 dalībnieces no dažādām valstīm piedalīsies treniņnometnēs, kas notiks “Winfield Racing School”, ikoniskajā un vēsturiskajā sacīkšu skolā, kas atrodas “Circuit Paul Ricard” trasē.

Jaunās meitenes savus spēkus parādīs trasē ar uzņēmuma “Praga Karts” kartingiem, kā arī dažādās darbnīcās, kur tiks noskaidrota meiteņu sagatavotība. Tikai astoņas no 14 braucējām tiks izvēlētas dalībai izšķirošajās “Ferrari Driver Academy” kartinga nometnēs.

Latvijas Automobiļu federācija turpinās sekot līdzi Alises gaitām Francijā.

7ea60e75 C0b9 9452 04c9 159e95d637d9
Foto: www.fia.com

Informāciju sagatavoja:

LAF Prese