Standarta automobiļu komisija
06.02.2022

Latviešu ekipāža T.Lielkājis/R.Geriks izcīna sesto vietu ziemas sprinta sacīkstēs Igaunijā

Img 8567 2

Sestdien Igaunijā tika aizvadītas sprinta sacensību seriāla pirmais posms “A1M Otepää 1+1 Rahvasprint”, kurās startēja vairāk par simts ekipāžām, starp tām arī vienīgie viesi no Latvijas – Toms Lielkājis un Raivis Geriks.

Img 8567 2
Foto: Facebook/CiedraRacingTeam

Sacensības norisinājās Otepes apriņķī, Trūtā, kur ekipāžām bija sagatavoti 2 km un 2.4 km gari ātrumposmi, katru no kuriem vajadzēja veikt pa trim reizēm. Rezultāti tika noteikti summējot kopējo sasniegto laiku.

Lielkājis/Geriks uz sacīkstēm devās ar aizmugures piedziņas “BMW 330” automobili un startēja 2WD-ST klasē. Kopumā šajā ieskaitē piedalījās 12 ekipāžas.

Latvieši šajā konkurencē ierindojās sestajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot 1 minūti un 15 sekundes, kā arī pārliecinoši pārspēja aizmugurē palikušos braucējus. Pirmajā vietā ierindojās Imre Reha (“BMW 320I”), kurš tikai par 0.34 sekundēm pāspēja Aleksandru Strelkovu (“BMW 320”).

“Divi, daļēji dabīgi, daļēji mākslīgi radīti ātrumposmi šauros meža ceļos un pļavās, katrs jāveic trīs reizes,” ziņo “Ciedra Racing” komanda. “Īsts karuselis pilotam un pārbaudījums automašīnai, bet stūrmanim mute sausa. Paldies kaimiņiem par viesmīlīgo uzņemšanu!“

Absolūtajā ieskaitē ātrākais bija “2WD Sport” klasi pārstāvošais Janeks Pētsmans (“BMW 328”), kurš par 2.2 sekundēm pārspēja tās pašas klases braucēja Roberta Kikkatalo (“Opel Astra”) ekipāžu.

Rezultāti >>

Informācijas avots:

www.4rati.lv