Kartinga komisija
13.05.2024

LAF izsludina īpašu konkursu zēniem un meitenēm, 3 uzvarētājiem balvā pilnībā apmaksāta “RM Latvia” kartinga nometne

Rm Nometne 2024

Latvijas Automobiļu federācija izsludina īpašu konkursu, kura trīs uzvarētājiem tiks pilnībā apmaksāta “RM Latvia” kartinga skolas rīkotā kartinga nometne Jelgavā vai Kandavā. Konkursam var pieteikties ikviens vecumā no 7 līdz 16 gadiem, jo priekšzināšanas vai kartinga pieredze nav obligāta.

Rm Nometne 2024 1

Uz Jelgavas nometni, kas 10.-15. jūnijā notiks sporta kompleksā “Rullītis”, LAF konkursa ietvaros pieejama viena vieta, savukārt no 19. līdz 24. augustam Kandavas kartodromā notiekošajā nometnē tiks piešķirtas divas vietas. Plašāka informācija par “RM Latvia” kartinga skolas nometnēm pieejama – lv.rmlatvia.com/go-kart-school. Šis konkurss notiek LAF bērnu un jauniešu programmas ietvaros, kas iespējama pateicoties valsts finansējumam.

Lai piedalītos konkursā, ir jāsagatavo un jāiesūta īss video (līdz 2 minūtēm), kurā pastāsti par to, kādēļ vēlies piedalīties šajā nometnē, kādi ir tavi nākotnes plāni autosportā un kādēļ tieši Tevi būtu jāizvēlas kā vienu no konkursa uzvarētājiem, kuru dalību apmaksāsim. Kā minēts ievadā, tad konkursam aicinām pieteikties gan meitenes, gan zēnus vecumā no 7 līdz 16 gadiem.

Pieteikuma video līdz 22. maijam jānosūta uz linda.medne@laf.lv. Uzvarētājus LAF mājaslapā un sociālajos tīklos paziņosim 27. maijā.