Kartinga komisija
17.08.2022

Izvēlēts kartinga skolas konkursa uzvarētājs, kas dosies uz RM Latvia rīkoto nometni

Screenshot 2022 08 17 At 13.23.25

Latvijas Automobiļu federācija, sadarbībā ar RM Latvia, izsludināja konkursu, kurā aicināja piedalīties bērnus un jauniešus vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Konkursa balva – apmaksāta dalība nometnē, kas norisināsies kartinga trasē “Kandavas kartodroms” no 22. augusta līdz 27. augustam

Screenshot 2022 08 17 At 13.23.25
Foto: Kristaps Hercs

Uzdevums jaunajiem braucējiem bija sagatavot video līdz divām minūtēm, pastāstot par sevi un vēlmi attīstīt savas prasmes kartinga disciplīnā. Konkursam pieteicās trīs jauni zēni – Markuss Pabērzis, Gustavs Feldmanis un Rodrigo Kākers.

Latvijas Automobiļu federācijas ģenerālsekretāre Linda Medne, preses sekretāre Zane Lielkāja un RM Latvia kartinga skolas pārstāve Nellija Štolcermane, apskatot video pieteikumus, vienojās un kopīgi nolēma, ka šo iespēju, piedalīties nometnē, dāvās jaunajam un zinātkārajam sportistam – Markusam Pabērzim.

Nellija Štolcermane, RM Latvia kartinga skolas pārstāve: “Skatoties Markusa video, prieks par to, ka zēns ir drošs, zina to, ko viņš vēlas sasniegt, kā arī kāpēc vēlas piedalīties nometnē. Jāuzsver, ka video var redzēt, ka puisis ir aktīvs kartinga braucējs, uzrunāja pievienotais video no braucieniem hallē. Saskatu, ka šī nometne Markusam varētu dot iespēju un palīdzēs sasniegt savus mērķus šajā disciplīnā!”

Video pieteikums – Markuss Pabērzis

Markuss kopā ar tēvu Reini pavada Daudzums laika, braucot ar drifta traikiem, kartingiem, kā arī apmeklē dažādas autosporta sacensības (Foto: no personīgā arhīva)

Par kartinga skolu:

“RM Latvia Kartinga skola 2022” tiks apgūtas pamata braukšanas prasmes, zināšanas par kartinga uzbūvi, noteikumiem, lai piedalītos arī oficiālās sacensībās. Bet pats būtiskākais: tiks iegūtas zināšanas par ātrāko, pareizāko braukšanas trajektoriju un par vienu no būtiskām prasmēm- bremzēšana. Organizatoriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze kartinga skolas organizēšanā un komandā ir pieredzes bagāti instruktori.

Paldies jaunajiem sportistiem par dalību konkursā!

Informāciju sagatavoja:

Zane Lielkāja, LAF preses sekretāre